Prodej

Zrekonstruovaný byt 2+kk, 47 m² v Plzni, Brněnská ulice

2 990 000,-
Datum prodeje: 01.01.2024
Hypoteční kalkulačka

Zrekonstruovaný byt

žádné další náklady! Sbalíte si věci a můžete bydlet.

Bytová jednotka o dispozici 2+kk

celková užitná plocha činí 48m² a je ideální pro startovací bydlení či investici do budoucna.

Brněnská 1037/55 - Plzeň

Centrum Plzně i překrásná příroda co by kamenem dohodil.

Informace o nemovitosti

Bytová jednota po rekonstrukci v Brněnské ulici.

Tento  byt se nachází v oblíbené a žádané lokalitě v Brněnské ulici. Dispozice bytu je 2+kk, což znamená, že máte k dispozici prostorný obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a  samostatnou ložnici. Dále prostornou vstupní halu a vkusné zrekonstruovanou koupelnu velkým sprchovým koutem.

Fond oprav ve výši 2800,- Kč.

Můžete si být jisti, že budete mít všechny potřebné služby a vybavenost doslova na dosah ruky. Okolí nabízí bohatou občanskou vybavenost, včetně obchodů, restaurací, kaváren a dalších míst, která vám zpříjemní váš každodenní život.

Tento byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží, a aby bylo vaše bydlení ještě pohodlnější, byl pro vás nainstalován zbrusu nový výtah.

Náš realitní tým je připraven Vás vzít na prohlídkou tohoto bytu.

Tento byt je vhodný jako startovací bydlení či jako investice.

Typ nemovitosti
Byt
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
2+kk
Celková užitná plocha
47 m
Typ budovy
Panel
Vybavenost
Vybaveno
Energetická náročnost
C
Parkování
Veřejné
Sklep
2.88 m
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Brněnská ulice se nachází v krásné městské části Plzně, která nabízí kombinaci klidného bydlení a snadné dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. Okolí Brněnské ulice má své vlastní půvabné kouzlo a poskytuje všestranné možnosti pro aktivní a pohodlný život.

  1. Klidné a obytné prostředí: Okolí Brněnské ulice je převážně obytné a nabízí klidnou atmosféru vhodnou pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří ocení soukromí a klidné prostředí.
  2. Občanská vybavenost: Přestože je to klidná lokalita, veškerá potřebná občanská vybavenost je zde snadno dostupná. V blízkosti bytu najdete obchody, supermarkety, restaurace, kavárny a drobné živnosti, které usnadní váš každodenní život.
  3. Školství a zdravotní zařízení: Pro rodiny s dětmi je v okolí k dispozici dostatek školek, základních škol a středních škol. Navíc nemusíte cestovat daleko, abyste navštívili lékaře nebo lékárnu, protože zdravotní zařízení jsou v dosahu.
  4. Přírodní krásy: Milovníci přírody ocení blízkost parků a zelených ploch, kde si mohou užívat procházky, sportování nebo odpočinek na čerstvém vzduchu.
  5. Dobrá dopravní dostupnost: Brněnská ulice je dobře propojena s městskou hromadnou dopravou, což vám umožní snadný přístup do centra města i dalších částí Plzně. Autem se také snadno dostanete na hlavní silnice a dálnice.
  6. Kultura a volný čas: V okolí Brněnské najdete také kulturní zařízení, jako jsou knihovny, kino nebo divadla, kde si můžete užít zajímavé kulturní akce a programy. Pro milovníky sportu je zde široká nabídka sportovních zařízení, jako jsou posilovny, plavecké bazény a sportovní haly.
  7. Bezpečnost: Plzeň je obecně považována za bezpečné město, a to platí i pro oblast kolem Brněnské ulice. Přestože žádné místo není zcela bezpečné, toto okolí je známé svou relativní bezpečností a přátelským prostředím.

Celkově je okolí Brněnské ulice skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a pohodlné bydlení v Plzni. Klidná atmosféra, dostupnost občanské vybavenosti a krásy přírody v blízkosti vám poskytnou vyvážený a harmonický životní styl.

MHD
370 m
Vlak
4 km
Autobusová zastavka
370 m
300 m
200 m
Pošta
1 km
Lékárna
2 km
Obchodní centrum
400 m
Supermarket
500 m
Večerka
330 m
Kino
1,2 km
Knihovna
350 m
Dětské hřiště
140 m
Fitcentrum
400 m
Wellness centrum
3 km
Cyklostezka
600 m
Plavecký stadion
2,4 km
Park
400 m
Restaurace
390 m
Koupání
2,2 km

Tipy na výlety

Historické centrum Plzně
Historické centrum Plzně

Historické centrum Plzně

Nejprve si užijte procházku po historickém centru Plzně. Obdivujte krásné historické budovy, jako je Plzeňský Prazdroj, radnice, katedrála svatého Bartoloměje a další památky. Užijte si atmosféru města, prozkoumejte úzké uličky a zastavte se v jedné z místních kaváren na kávu a zákusek.
Vzdálenost:
3,9 km
Návštěva Plzeňského Prazdroje
Návštěva Plzeňského Prazdroje

Návštěva Plzeňského Prazdroje

Jste-li milovníkem piva, nesmíte vynechat prohlídku Plzeňského Prazdroje. Prohlédněte si pivovar, dozvíte se o historii piva a samozřejmě ochutnáte to nejlepší pivo z Plzně.
Vzdálenost:
4,1 km
Západočeské muzeum
Západočeské muzeum

Západočeské muzeum

Pokud máte rádi historii a kulturu, navštivte Západočeské muzeum. Najdete zde různé expozice věnované historii regionu, umění, archeologii a dalším zajímavým tématům.
Vzdálenost:
4 km
Zoologická a botanická zahrada Plzeň
Zoologická a botanická zahrada Plzeň

Zoologická a botanická zahrada Plzeň

Pro rodinný výlet se vydejte do Zoologické a botanické zahrady Plzeň. Uvidíte zde pestrou kolekci zvířat a rostlin z celého světa.
Vzdálenost:
1,3 km
Dino park Plzeň
Dino park Plzeň

Dino park Plzeň

V unikátním zábavním a vzdělávacím parku si prohlédnete druhohorní zvířenu v reálných rozměrech. Najdete zde plně ozvučené jak nepohyblivé, tak i pohyblivé modely.
Vzdálenost:
1,2 km
Amfiteátr Lochotín
Amfiteátr Lochotín

Amfiteátr Lochotín

Amfiteátr, který byl vybudován v letech 1951-61, je od roku 1997 součástí Zoologické a botanické zahrady města Plzně, která jej udržuje a připravuje na jednotlivé kulturní akce. Amfiteátr hostil řadu zajímavých akcí už před rokem 1989, například festival Porta nebo Mírový koncert Olofa Palmeho, a jako významné kulturní místo západočeské metropole slouží dodnes.
Vzdálenost:
1,3 km
Naučná stezka Údolím Mže
Naučná stezka Údolím Mže

Naučná stezka Údolím Mže

Naučná stezka je věnována řece Mži a nejbližšímu okolí. Má 8 zastavení s infotabulemi.
Vzdálenost:
4 km
Rozhledna Sylván
Rozhledna Sylván

Rozhledna Sylván

Telekomunikační příhradová věž, vysoká 70 metrů, byla postavená v roce 2001. Z vyhlídkové plošiny ve výšce 23 metrů se vám naskytne kruhový výhled na okolí Plzně, hrad Radyni nebo za dobré viditelnosti i na vrcholky Šumavy.
Vzdálenost:
1,3 km
Přírodní rezervace Petrovka
Přírodní rezervace Petrovka

Přírodní rezervace Petrovka

Šídlovský rybník, zvaný též Šidlovský rybník, Šídlovák, dříve označován jako Šídlo, je součástí rybniční soustavy na Boleveckém potoce na severním okraji města Plzně. Kromě Boleveckého potoka je rybník napájen další bezejmennou vodotečí od sídliště Košutka.
Vzdálenost:
4,9 km
Velký Bolevecký rybník
Velký Bolevecký rybník

Velký Bolevecký rybník

U tohoto rybníka najdete krásné stezky pro procházky, cyklistiku a běhání. Je to také skvělé místo pro pozorování ptáků a relaxaci u vody.
Vzdálenost:
4,8 km
Hrad Radyně
Hrad Radyně

Hrad Radyně

Pro milovníky historických zřícenin je ideálním cílem hrad Radyně. Z vrcholu hradní věže je krásný výhled na okolní krajinu.
Vzdálenost:
17,4 km
Přehrada Hracholusky
Přehrada Hracholusky

Přehrada Hracholusky

Užijte si odpoledne u vody a procházky kolem přehrady Hracholusky. Ideální místo na piknik, relaxaci a krátké výlety kolem vodní hladiny.
Vzdálenost:
17,5 km
Košutecké jezírko
Košutecké jezírko

Košutecké jezírko

Romantické přírodní jezírko nedaleko centra Plzně, vzniklo zatopením pískovcového lomu s travnatou pláží, ze které je pozvolný vstup do vody. Část břehů tvoří strmé skály. Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/aktivity/kosutecke-jezirko-v-plzni
Vzdálenost:
2,3 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross