O nás

Naše vize!

Dobře si uvědomujeme, jak zásadním krokem je pořizování nového bydlení nebo prodej nemovitosti. Správný výběr realitní kanceláře a makléřů, kteří pro své klienty podají ten nejlepší výkon, může v budoucnu ovlivnit spoustu oblastí života.

To nás vedlo k založení vlastní společnosti. S naprosto volnou rukou můžeme nyní poskytnout klientům ten nejlepší možný servis a přístup. Naplno uplatnit odborné znalosti, implementovat inovace a vymýšlet způsoby, co dělat lépe, než konkurence.

Baví nás hledat nové výzvy a díky naší soutěživé povaze chceme vždy vynikat v tom, do čeho se pustíme. Proto je naší vizí inspirovat celý realitní trh a dělat skvělé jméno profesi makléře.

Náš tým

Michal Legát

Vždy jsem chtěl pracovat v obchodu, protože mě naplňovala práce s lidmi a komunikace. Prošel jsem si různými pracovními zkušenostmi, od kontroly kvality v automotive, přes prodej skleněných obkladů do interiérů až po založení a rozvoj e-shopu s whiteboardy a flipcharty. Díky tomu jsem spolupracoval na velkých developerských projektech nebo s klienty jako Deloitte, Huawei, Oracle a Porsche.

Moje chuť se rozvíjet byla však větší, a tak jsem se začal rozhlížet, kam se profesně posunout. Dobrý kamarád Ondra Brožík mě inspiroval svou kariérou v realitách, a protože jsem se s tímto oborem setkal již dříve, rozhodl jsem se, že do něj pustím také.

Zužitkoval jsem zkušenosti a kontakty na developery, architekty a designéry interiérů z předchozích prací, díky kterým jsem se již po pár měsících začal rychle zdokonalovat v oboru a posouvat dále. Bavilo mě vidět spokojené klienty, kteří si mohli plnit své sny o bydlení a především jsme si užívali práci v tandemu s Ondrou. Brzy jsme začali přemýšlet o vlastní společnosti, kterou bychom mohli rozvíjet po svém. Starat se o klienty přesně tak, jak bychom chtěli, aby se starali o nás. A tak vznikla realitní kancelář Yetodoma.
ZOBRAZIT VÍCESKRÝT

Ondřej Brožík

Do roku 2018 jsem sbíral zkušenosti jako nákupčí pro velkou zahraniční společnost, kde jsem se následně staral i o správu a chod celé budovy. Vždy jsem ale hledal nové výzvy, a tak jsem lukrativní job opustil a ocitl se na volné noze jako realitní makléř.

V roce 2019 jsem se stal oblastním manažerem Plzeňského regionu a umístil se jako top obchodník v jedné z největších realitních společností v ČR. V roce 2021 jsem se stal regionálním ředitelem celého Plzeňského regionu a moji největší úlohou bylo zajistit chod celé divize v komplexní oblasti služeb pro bydlení (nemovitosti, development, finanční poradenství, pojištění, investice, stavby, interiéry a kuchyně, energie).

I když jsem střídal jednu velkou výzvu za druhou a prodal nemovitosti v celkové hodnotě přes 400 milionů Kč, stále mi něco chybělo. Vždy jsem vymýšlel způsoby, co udělat lépe, implementoval inovace a chtěl být o krok dál před konkurencí. A abych mohl svůj přístup rozvíjet naplno a nabídnul klientům ty nejlepší služby, byla pro mě jasná volba založit vlastní společnost. S kamarádem, se kterým sdílíme stejný mindset, jsme dali věci do pohybu a o výsledku se můžete přesvědčit sami.
ZOBRAZIT VÍCESKRÝT