Prodej nemovitosti

Ideální kupec pro vaši nemovitosti opravdu existuje, i když ho zatím ještě nikdo neviděl. My vám ho dokážeme najít.

CHCI PRODAT NEMOVITOST

Proč se vydat na prodejní expedici s námi?

Vstupní analýza zdarma

Uděláme cenovou a technickou analýzu vaší nemovitosti zdarma

Hory kvalitních zájemců

K propagaci nemovitosti používáme moderní technologie a propracované marketingové strategie

Nejvyšší
tržní cena

Umíme prodávat nemovitosti za nejvyšší možnou tržní cenu

Služby, které jinde nenajdete

Každá nemovitost má svá specifika. Díky správné obchodní strategii oslovíme zájemce, u kterých je největší potenciál úspěchu. Nejde to však bez moderních technologií a inovativního přístupu k tomu, jak nemovitost co nejatraktivněji odprezentovat nejen online, ale i osobně.

Na základě detailní analýzy zjistíme aktuální tržní hodnotu vaší nemovitosti a ve spolupráci s makléřem zajistíme prohlídku naším technikem. Tyto podklady vám předáme, ještě před případnou spoluprací.

Emoce prodávají. Díky profesionálním fotkám přitáhneme pozornost k vaší nemovitosti, ukázeme její přednosti a přidáme jí na atmosféře. Fotky jsou to první, co klienti vidí, když prochází různými nabídkami. Musíme v nich proto vzbudit touhu zjistit o nemovitosti co nejvíce.

Skvělé fotky ale úspěch nezaručí. Nemovitost musíme na focení připravit. Prázdné prostory změníme ve vysněná místa k životu pomocí nábytku, dekorací, ale i takových maličkostí, jako je rozpálení krbu. Nutno říci, že nemovitosti, které prošly home stagingem, patří mezi naše rekordmany.

 

Home Staging

Ještě než přejdeme k profesionálnímu focení, musíme prostor hezky vybavit a zútulnit, aby si lidé představili, jak v něm mohou bydlet.

 

Foto Staging

Klíčové je prostor správně nasvítit a vyfotit pod úhlem, který přidává na prostornosti a působivosti dané místnosti.

Dnes už nestačí nemovitost jen vystavit na inzertních serverech. Musíte dělat něco navíc. Uvědomit si, kdo je váš potenciální klient a strategicky na něj cílit kampaně na Facebooku, Instagramu, Googlu či Seznamu. Ve vhodných případech se vydáme i do terénu s letáky, billboardy či reklamními plachtami.

Klíčovými kritérii jsou lokalita, zájmy či důvody k nákupu nemovitosti. Někteří se stěhují za prací, jiní za partnerem nebo hledají investiční příležitost. S propracovaným marketingem můžete dosah vaší nabídky několikanásobně zvýšit oproti nemovitostem vystaveným pouze na realitních serverech.

Každý týden dostanete statistický report s počtem shlédnutí, prokliků, časem stráveným prohlížením nabídky a dalšími ukazateli, které v průběhu kampaně napomáhají k úspěšnému prodeji. Cílem je, aby se úplně každý potenciální zájemce dozvěděl, že je nemovitost k dispozici, na nic nečekal a požádal o prohlídku.

Ze zkušeností víme, že si lidé často nedokážou představit, jak by nemovitost mohla vypadat, a proto ztratí zájem o její nákup. Řešením je realistická 3D vizualizace, která pomůže domodelovat interiér i exteriér, obohatit návrh nemovitosti o různé typy i barevná provedení nábytku, podlah, dekorací a další prvky, které k vysněnému bydlení patří.

3D vizualizace nejen, že pomohou zájemcům srovnávat stav před a po, ale také umí udělat silný dojem a účinněji nasměrovat nabídku nemovitosti k úspěšnému prodeji.

Vizualizace exteriérů

Vizualizace interiérů

Technologie 3D scanu a software, jako je například Matterport, jsou revoluční změnou na realitním trhu. Fotky mohou někdy opticky zkreslovat prostor, avšak díky virtuální prohlídce získají zájemci o nemovitosti detailní představu.

Na osobní prohlídku jdou již na jistotu a nebudou ničím nepříjemně překvapeni. Virtuální prohlídka až o 95 % zvyšuje šanci, že lidé zareagují na nabídku, přivádí více vážných zájemců a dělá celý prodej nemovitosti efektivnějším.

Pro potenciální zájemce je velmi důležité získat představu o tom, jak by v daném prostoru mohli žít, jak si jej mohou zařídit a co všechno se tam vejde. S tím perfektně pomohou půdorysy.

Pro lepší prezentaci děláme 2D a 3D půdorysy s kóty či realistické půdorysy, do kterých můžeme umístit i nábytek a další vybavení. Data nám říkají, že realitní inzeráty s půdorysy mají až 4x větší úspěšnost.

Fenomenální způsob jak odprezentovat nejen nemovitost, ale i její okolí. A přesto tuto techniku využívá jen minimum makléřů na českém trhu. Videoprohlídky jsou nejlepší cestou, jak příběhovou metodou vzbudit v zájemcích ty správné emoce a zvýšit šanci prodat lépe a dříve.

Video má obrovský dosah a vysokou míru efektivity na sociálních sítích, proto je silnou součástí marketingové strategie. Ve videích klienti poznají kromě nemovitosti i makléře, což přináší další pozitivní vliv na samotný průběh obchodu.

Naši právníci zajistí kompletní servis související s převodem nemovitosti, přípravou a kontrolou smluv, zápisy do katastru nemovitostí a dohlédnou také na spolupráci s hypotečními poradci či zajištění úschovy finančních prostředků.

Odborné prověření pozemku vám pomůže odhalit možné problémy a vyhnout se nečekaným výdajům. Bohužel, ne vždy jsou v územním plánu zakresleny všechny skutečnosti, a proto lidé “omylem” koupí pozemek v lokalitě, kde byla například vydána stavební uzávěra, nachází se v ochranném pásmu vysokého napětí, železnice, lesa a a podobně. Existuje mnoho případů, které mohou vést ke zmaření výstavby.

Realitní servery bohužel neumožňují nemovitosti prezentovat tak, jak si zaslouží, ať už jde o plné využití virtuální prohlídky, videa, nahrání důležitých dokumentů a uplatnění dalších inovací. Proto jsme vytvořili unikátní profil, který udělá silný dojem a zároveň přehledně a transparentně shrnuje všechny informace, které zájemci potřebují vědět. Ve správné kombinaci s marketingovou strategií je profil nemovitosti efektivní nástroj pro její prodej.

Dbáme na první dojem. Na prohlídce proto nesmí chybět dobrá káva, drobné občerstvení či malá pozornost pro ratolesti, aby se klienti cítili pohodlně a mohli se plně soustředit na prohlídku nemovitosti.

Také od nás dostanou flash disk se všemi informacemi v elektronické podobě a vyplníme i Protokol o prohlídce, který slouží pro přehled majiteli nemovitosti.

Každý klient dostane 24 hodin po prohlídce děkovný e-mail a do 72 hodin ho kontaktujeme pro zpětnou vazbu o výsledku. Pravidelná komunikace je základem k úspěchu.

Výkup nemovitostí za hotové

Spěcháte s prodejem domu či bytu? My vám vyplatíme až 85 % z tržní ceny, a to bez čekání, až se nemovitost prodá. Pomůžeme vám i v případě, kdy se k nemovitostem vážou dluhy, zástavy či exekuce.
  • Výkup nemovitosti s břemenem
  • Nemovitosti s dluhy, hypotékou či zástavou
  • Zpětný výkup a leasing nemovitostí
  • Odkup spoluvlastnických podílů
  • Nemovitosti v exekuci a insolvenci
CHCI VYKOUPIT

Průběh prodeje vaší nemovitosti

Analýza a strategie prodeje
Zjistíme aktuální tržní hodnotu vaší nemovitosti na základě detailní cenové analýzy a ve spolupráci s makléřem zajistíme prohlídku naším technikem. Tyto podklady vám předáme, ještě před případnou spoluprací.
Čas na rozmyšlenou
S podklady získáte větší rozhled. Na nezávazné schůzce vám na rovinu shrneme, jak to na základě momentální situace na trhu vidíme a podle vašich potřeb nastavíme celý proces spolupráce.
Propagace nemovitosti
Spouštíme jak inzerci na realitních portálech, tak reklamy na Facebooku, Instagramu, Googlu a Seznamu. Ve speciálních případech doplníme kampaň o letáky či billboardy.
Osobní prohlídky
Přepisem nemovitosti na nového majitele to však nekončí. V případě zájmu vám pomůžeme najít novou nemovitost ke koupi. Vhodné je začít hledat ještě během prodeje té původní.
Propagace nemovitosti
Spouštíme jak inzerci na realitních portálech, tak reklamy na Facebooku, Instagramu, Googlu a Seznamu. Ve speciálních případech doplníme kampaň o letáky či billboardy.
Osobní prohlídky
Relevantní zájemce se zajištěným financováním provedeme nemovitostí osobně a předáme veškeré informace. Díky Protokolu o prohlídce máte o potenciálních kupcích dobrý přehled.
Prodej nemovitosti
Jakmile najdeme kupce, zprocesujeme rezervační poplatek a připravíme s naším advokátem veškerou smluvní dokumentaci k prodeji.
Poprodejní servis
Přepisem nemovitosti na nového majitele to však nekončí. V případě zájmu vám pomůžeme najít novou nemovitost ke koupi. Vhodné je začít hledat ještě během prodeje té původní.

Chcete nacenit nemovitost, nebo se jen poradit?

Michal Legát

+420 604 899 699
legat@yetodoma.cz

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz

Rychlá schůzka online?

CALENDLY
F1 form+select+file
Vaše údaje použijeme pouze k vyřízení vašeho dotazu.