PŘED
PO
Prodej

Výstavba bioklimatického domu na klíč včetně pozemku

6 600 000,-
Datum prodeje: 15.11.2023
Hypoteční kalkulačka

Moderní bioklimatický dům, který nenechá kolemjdoucí bez povšimnutí

Minimální náklady na provoz díky dřevovláknité izolaci, podlahovému vytápění, tepelnému čerpadlu a fotovoltaické elektrárně.

Dispozice 4+kk s pozemek o výměře 515 m²

Konstrukční materiály splňují náročné požadavky pro pasivní domy. Dům má balkon i terasu.

Mýto, okres Rokycany, Plzeňský kraj

Lokalita nabízí skvělé příležitosti pro všechny typy aktivit a zájmů. Do Plzně co by kamenem dohodil a na Zličíně jste za 30 minut.

Informace o nemovitosti

Stavební pozemek s rozlohou 515 m² včetně výstavby bioklimatického domu. Tyto domy jsou v dnešní době stále populárnější a to díky své energetické úspornosti a udržitelnosti. Tento dům je navržený tak, aby minimalizoval spotřebu energie pro vytápění a chlazení, což v konečném důsledku znamená nižší náklady na provoz a přispívá k ochraně životního prostředí.

V naší výstavbě bioklimatických domů klade architektura důraz na moderní a inovativní design, aby Váš domov nejen splnil svůj účel, ale byl také krásným a příjemným prostorem k pobytu. Domy jsou navrženy s ohledem na udržitelnost a environmentální ohleduplnost, takže se můžete těšit na nízké emise CO2 a šetrnější dopad na planetu.

Při výstavbě domů používáme dřevovláknitou izolaci, která je ekologická a zajišťuje vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Dům má podlahové vytápění, tepelné čerpadlo a fotovoltaickou elektrárnu. Vybrané modely domů jsou navrženy s optimalizovanou konstrukcí a je možné výstavbu realizovat pouze na betonových pasech, což snižuje náklady na výstavbu a usnadňuje instalaci.

Dále je zde pultová střecha, které vám umožní splývat s přírodou a získat tak jedinečný zážitek ze života v pasivním domě. Střechy lze pokrýt kamenným granulátem nebo zeleným travním kobercem, což dává domům ještě více šarmu a estetického vzhledu. Veškeré specifikace a standardy naleznete v sekci „ostatní dokumenty“.

Cena je včetně výstavby domu, pozemku, základové desky a interiéru dle standardu.

Typ nemovitosti
Dům
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
4+kk
Celková užitná plocha
108 m
Zastavěná plocha
84,5 m
Pozemek celkem
515 m
Zahrada
430,5 m
Typ budovy
Dřevostaba
Stav objektu
Novostavba
Vybavenost
Dle standardu
Energetická náročnost
A
Parkování
Na pozemku
Terasa
10,35 m
Lodžie
10,35 m

Tento pozemek je ověřený

Analýza pozemku
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Okolí města Mýto v Plzeňském kraji nabízí skvělé příležitosti pro všechny typy aktivit a zájmů. Mýto samotné je klidné město, které leží v severovýchodní části Plzeňského kraje v blízkosti Křivoklátska a Brd, což znamená, že zdejší krajina je plná lesů, luk a rybníků. Místo obklopeno krásnou přírodou a výbornou polohu se skvělou dojezdovou vzdáleností do Prahy, nebo hranic s Německem.

V okolí Mýta se nachází řada malebných vesniček a měst, jako například Starý Plzenec, Kozojedy, Šťáhlavy a Plzeň. Tyto obce nabízejí krásné turistické trasy přes lesy, pole a přírodní rezervace. Pro milovníky turistiky a cyklistiky je tato oblast ideálním místem k objevování nových tras a významných památek.

V okolí Mýta se nachází také mnoho kulturních památek a historických objektů. Mezi nejvýznamnější patří zámek Kozel, zřícenina hradu Radyň, kostel svatého Jakuba Většího v Kozojedech nebo kostel svatého Vavřince v Mýtě. V Plzni se pak můžete vydat na prohlídku pivovaru Pilsner Urquell nebo navštívit některé z muzeí, jako například Západočeské muzeum v Plzni.

V okolí Mýta se nachází také několik významných přírodních památek, která nabízí možnosti k mnoha aktivitám.

Celkově lze říci, že okolí města Mýto v Plzeňském kraji je ideálním místem pro ty, kteří hledají harmonii mezi krásou přírody, kulturními památkami a možnostmi k relaxaci a odpočinku.

 

Okolí a další vybavenost

Bankomat - 450 m

Coop - 310 m

Sokolovna - 580 m

ZŠ - 690 m

ZUŠ - 690 m

Dům s pečovatelskou službou - 500 m

Fotbalové hřiště - 690 m

Nájezd D5 (Plzeň, Praha) - 1,2 km

Příroda

Vyhlídka Čertova skála - 9,9 km

Vyhlídka Světovina - 10,4 km

Památky

Zřícenina hradu Radeč - 7,9 km

Zřícenina hradu Radině - 28 km

Pevnost Jordán - 12,3 km

Hrad Točník - 21 km

 

MHD
390 m
Vlak
1,1 km
690 m
1,1 km
Pošta
400 m
Obecní úřad
400 m
Lékárna
690 m
Večerka
345 m
Knihovna
690 m
Dětské hřiště
680 m
Sportovní hřiště
690 m
Restaurace
290 m
Kostel
500 m

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross