Prodej

Vícegenerační dům pro početnou rodinu s prostorem na podnikání

Cena na vyžádání
Datum prodeje: 20.07.2023
Hypoteční kalkulačka

Vícegenerační dům

Ideální pro početnou rodinu a strategické místo pro podnikání.

6+1 o výměře 173,4m²

Poskytne naprosté soukromí a krásnou terasu pro letní večery.

K Dráze, Plzeň 2-Slovany - Koterov

Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě.

Informace o nemovitosti

Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě, která je ideální pro kvalitní rodinný život s veškerou občanskou vybaveností, avšak v klidné okrajové části Plzně Bručná.

Dům je dispozičně řešen jako 6+1 se dvěma koupelnami, technickou místností, zastřešenou terasou situovanou na jihovýchodní stranu, která poskytne naprosté soukromí i prostor pro větší rodinu. Dále vás potěší i balkonem v prvním NP a prostory v podzemním podlaží, které jsou kompletně připraveny pro podnikání.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a krbovou vložkou v obývacím pokoji, která dodává domu jedinečnou atmosféru. Kotel má v horním patře rozvod teplého vzduchu, díky čemu tak podstatně snižuje náklady na provoz bydlení.

Z kuchyně se dostanete přímo na prostornou terasu, kde si budete zaručeně užívat letní večery. V prvním patře jsou čtyři prostorné místnosti z čehož jedna disponuje přípravou na kuchyňskou linku, koupelna s toaletou a balkonem.

V podzemním podlaží jsou dvě místnosti o celkové užitné ploše 46 m2, které jsou kompletně připraveny pro podnikání včetně sociálního zařízení a teď už je pouze na vás, pro co se rozhodnete je využít. Dále je zde i samostatné garážové stání a technická místnost. Tyto prostory mají samostatným vchod a zároveň jsou průchozí z domu.

Typ nemovitosti
Dům
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
6+1
Celková užitná plocha
293 m
Zastavěná plocha
131,2 m
Pozemek celkem
419 m
Užitná plocha
173,4 m
Zahrada
288 m
Typ budovy
Cihla
Stav objektu
Po rekonstrukci
Terasa
11 m
Balkón
10 m
Garáž
22 m
Užitná plocha (obytná část)
173,4 m2
Prostory pro podnikání
46 m²
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Plzeň Bručná je lokalita, ze které jste do 10 minut v centru Plzně, do 3 minut na dálnici D5 u obchodního centra Olympie, 300 m vzdálená městská hromadná doprava a do vzdálenosti 2 km máte přírodu, koupání a mnoho možností pro sportovní aktivity a relax.

Plzeň je známá jako průmyslové a pivovarnické město. Společnost Škoda Transportation a další firmy pokračují v tradici legendární Škodovky, na druhé straně krajské metropole se pak vaří známá piva Prazdroj a Gambrinus.

Plzeň má i podstatný kulturní význam. Nacházejí se tu početné kulturní domy a divadla. Ve městě sídlí také biskupství plzeňské diecéze. Vysoké školství zastupují Západočeská univerzita a Lékařská fakulta Univerzity Karlovy. V roce 2015 byla Plzeň Evropským hlavním městem kultury. Současné historické jádro města má pravidelnou síť ulic s obdélníkovým náměstím Republiky uprostřed, jemuž vévodí katedrála sv. Bartoloměje s nejvyšší kostelní věží v Česku.

Historické centrum Plzně je ze tří čtvrtin obklopeno pásem sadů - vzrostlých stromů a zajímavých parkových úprav, které vznikaly od samého počátku 19. století na místech zbouraných městských hradeb. Jsou to Smetanovy, Kopeckého, Šafaříkovy a Křižíkovy sady. ZOO města Plzně je zároveň i botanickou zahradou. Součástí je také vesnický statek Lüftnerka a Japonská zahrada.

Město Plzeň se rozkládá v Plzeňské kotlině na soutoku čtyř řek – Mže, Radbuzy, Úhlavy a Úslavy, jejichž splynutím vzniká řeka Berounka. Centrum města leží v nadmořské výšce okolo 310 m n.m., v okrajových částech se nachází několik vrchů s nadmořskou výškou přesahující 400 m.

Historie

Nově založené královské středověké město bylo původně nazváno Nová Plzeň. Název Plzeň je doložen již v 10. století v latinském přepisu Pilisin a Plizen. Jeho původ není jistý. Podle jedné teorie pochází z osobního jména (ovšem jinak nedoloženého) a znamenalo „Plznův hrad“ (hradiště), další teorie předpokládá souvislost s ruským slovem opoľzeň a význam „půdní sesuv“, „sesunutá hora“ s odkazem na charakter terénu.

Okolí:

Doprava:

K Dráze 211 m

Bručná 282 m

Hasičská stanice 467 m

Restaurace:

Restaurace Na Čechurově 364 m

Restaurace PRIMAVERA 436 m

Hospůdka na blbym místě 468 m

Restaurace Sokolovna 826 m

Hospoda Šeříkova 35 1 km

Potraviny:

Coop 256 m

Večerka Enapo 950 m

Potraviny Nepomucká 422 1,1 km

 

MHD
211 m
Vlak
2,4 km
1,3 km
791 m
Pošta
1,1 km
Lékárna
1,7 km
Supermarket
1,4 km
Večerka
256 m
Sportovní hřiště
859 m
Restaurace
364 m

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross