PŘED
PO
Prodej

Stavební pozemky v obci Kamenný přívoz s velkorysou rozlohou

5 780 000,-
+ provize RK
Hypoteční kalkulačka

Krásné pozemky v dechberoucí krajině

Pozemky v klidné části historického prostředí.

Pozemky s rozlohou 1415 m² a 1710 m².

Součástí prodeje je i detailní analýza, díky které víte, co na parcele budete moci postavit.

Kamenný Újezdec 252 82, Kamenný Přívoz

Klid, relax, občanská vybavenost a 20 minut do Prahy.

Informace o nemovitosti

Vítejte u této jedinečné příležitosti k nákupu pozemku v jednom z nejkrásnějších historických míst v České republice s dechberoucí krajinou, Sázavou protékající pod pozemky a ovzduším tak čistým, že je tato lokalita vyhledávaná pro zdravotní pobyty.

Chcete vlastní kus tohoto kouzelného místa, kde se setkává historie s moderní dobou? Místo v blízkosti starobylého kamenného mostu, který sloužil k překonání řeky již od středověku a který stále přitahuje turisty z celého světa?

Vítejte v Kamenném přívozu. Obci nacházející se v 4 km jižně od Jílové u Prahy, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Jedná se o dva stavební pozemky situovány v malebné části Kamenného přívozu, což zaručuje klidné bydlení.

pozemek č. 1 o výměře 1 415 m2 s polovinou spoluvlastnického podílu na příjezdové komunikaci, který disponuje vlastní vrtanou studnou s hloubkou 44 m, která zajišťuje vydatný zdroj vody.

Pozemek č. 2 výměře 1 710 m2 s polovinou spoluvlastnického podílu na příjezdové komunikaci. Zde je zdroj vody vyhledán a označen pramen, včetně stavebního povolení pro vrtanou studnu.

Další možností je nákup obou stavebních parcel a výstavbu realizovat na pozemku s vlastní příjezdovou komunikací o celkové výměře 3 126 m².

Pozemky nabízí nádherný výhled na okolní přírodu, což vytváří skvělou atmosféru pro odpočinek a relaxaci. Navíc jsou situovány na jižní stranu.

Majitelé pozemky po celou dobu pečlivě udržují. Vypovídají o tom terénní úpravy, udržovaný trávník, oplocení a výsadba ovocných dřevin a vzrostlých stromů.

Pokud hledáte pozemek, který vám nabídne kouzelnou lokalitu a možnost vytvořit si vlastní vize, neváhejte a zvažte tento pozemek v Kamenném přívozu. Tato příležitost se nevyskytuje často a může být vaší cestou k vlastnictví jednoho z nejkrásnějších míst v České republice.

Ojedinělou atmosféru lokality pocítíte při osobní prohlídce. Veškeré informace k nemovitosti naleznete zde na webových stránkách v sekci „dokumenty k nemovitosti“.

Typ nemovitosti
Pozemek
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Celková užitná plocha
1410 m
Pozemek celkem
3126 m
Cena za m2
od 4000,-/m²
Pozemek 535/2
1410 m² vč. 1/2 příjezdové komunikace
Pozemek 535/7
1710 m² vč. 1/2 příjezdové komunikace

Tento pozemek je ověřený

Analýza pozemku
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Kamenný přívoz je jedinečná lokalita v srdci České republiky, která nabízí nejen nádhernou přírodu, ale také bohatou historii a mnoho aktivit pro celou rodinu.

Tato lokalita se nachází v blízkosti hlavního města Prahy, což z ní dělá ideální místo pro trávení volného času a pro bydlení. Kamenný přívoz se nachází v blízkosti řeky Sázavy, vhodné pro rybolov, vodáctví nebo pro romantické procházky podél řeky.

V okolí Kamenného přívozu najdete mnoho historických památek, jako je hrad Křivoklát nebo zámek Konopiště, které jsou pro turisty velmi zajímavé. Můžete se také vydat na výlet do okolních krasových oblastí, jako je například Český kras, který nabízí nejen nádherné výhledy, ale také mnoho turistických tras a cyklostezek.

Pokud hledáte místo pro svůj nový domov nebo chcete investovat do pozemku, Kamenný přívoz je ideální volba. Tato lokalita nabízí vynikající možnosti pro bydlení v přírodě s mnoha aktivitami v okolí. Mnoho pozemků zde nabízí krásný výhled na okolní krajinu a jsou dostupné za přijatelné ceny.

Celkově lze říci, že Kamenný přívoz je lokalita, která nabízí nádhernou přírodu, historické památky a mnoho aktivit pro celou rodinu. Pokud hledáte místo pro trávení volného času nebo nový domov, Kamenný přívoz je skvělou volbou.

Desatero tipů na výlety

  1. Konopiště https://mapy.cz/s/luhajokubo 17 km
  2. Posázavský pacifik
  3. Smetanova vyhlídka https://mapy.cz/s/numejususu 7,9 km
  4. Vyhlídka Máj https://mapy.cz/s/luvetobuno 7,5 km
  5. Viadukt na Žampachu https://mapy.cz/s/danetumuvo 5,1 km
  6. Rozhledna Pepř https://mapy.cz/s/kazedoceso 7,1 km
  7. Most v kamenném přívozu https://mapy.cz/s/hohuladone 1,7 km
  8. Ski areál Chotouň https://mapy.cz/s/jekerumofe 8,1 km
  9. Vodní nádrž Slapy https://mapy.cz/s/nubocupozo 20 km
  10. Přírodní park Hornopožárský les https://mapy.cz/s/jajusaluta 800 m

Historie

Kamenný přívoz je historická dopravní cesta, která se v minulosti používala k přepravě lidí a zboží přes řeky a jezera pomocí lodí nebo člunů. Kamenný přívoz byl nejčastěji tvořen kamennými pilíři nebo sloupy, na které byla připevněna lanová konstrukce, po níž se pohybovala loď nebo člun, který byl táhnut ručně nebo pomocí zvířat.

Historie kamenných přívozů sahá až do starověku, kdy se používaly v Egyptě, Řecku a Římě. V Evropě se kamenné přívozy objevily v 11. století a během středověku byly velmi časté. V období industrializace byly kamenné přívozy nahrazovány mosty a železničními přejezdy.

V Českých zemích byly kamenné přívozy velmi oblíbené zejména v období feudalismu, kdy byly potřebné k přepravě zboží, zemědělských produktů a lidí přes řeky. Kamenné přívozy byly také využívány k přepravě vojáků a válečného materiálu.

Dnes jsou kamenné přívozy většinou turistickými atrakcemi a mnohé z nich jsou chráněny jako kulturní památky. Mezi nejznámější kamenné přívozy v České republice patří například přívoz v Děčíně nebo na Sázavě u Davle.

Obchodní centrum
1,9 km
Kostel
2 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross