PŘED
PO
Prodej

Stavební pozemek v Oboře u Kaznějova se skvělou orientací a rozlohou

2 990 000,-
Hypoteční kalkulačka

Stavební pozemek

Skvělá orientace, nově vybudovaná infrastruktura s inženýrskými sítěmi na pozemku.

rozloha 1105 m²

Ideální rozloha pro spokojený rodinný život.

Obora u Kaznějova, Plzeň-sever

Krásná příroda a vybavenost co by kamenem dohodil.

Informace o nemovitosti

Tento stavební pozemek spadá do ploch bydlení – venkovské, který nabízí naprosté soukromí, orientaci na jihovýchodní stranu s celkovou výměrou 1105 m2. Pozemek je kompletně zasíťovaný a je zde přiveden plyn, elektřina, dešťová kanalizace pro napojeni čističky odpadních vod, kterou si vlastník zajištuje společně s vrtanou studnou. Je vybudována komunikace, včetně veřejného osvětlení s parkovacími místy.

Jedná se o prověřený pozemek s veškerými podklady ohledně využití, regulativ, inženýrských sítí a mnoho dalšího. Díky tomu víte, že nekupujete „zajíce v pytli“.

Pro lepší představu jsme pro vás připravili vizualizace jedné z mnoha výstaveb, kterou na pozemku můžete realizovat.

Vše naleznete níže.

Typ nemovitosti
Pozemek
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Celková užitná plocha
1105 m
Pozemek celkem
1105 m
Parkování
Před domem
Cena za m²
2 985 Kč

Tento pozemek je ověřený

Analýza pozemku
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Obora u Kaznějova je malebná lokalita nacházející se v Plzeňském kraji. Obklopena je lesy, loukami a zemědělskou krajinou, která nabízí mnoho možností pro rekreační aktivity a odpočinek v přírodě. Obora se nachází asi 5 km jižně od města Kaznějov.

V centru obory se nachází malebné rybníčky a park, který je ideálním místem pro pikniky, procházky, čtení knih a relaxaci. Pro milovníky sportu jsou k dispozici různé rekreační aktivity, jako například cykloturistika, pěší turistika, běžecké trasy a další. Okolní lesy jsou bohaté na houby a jsou také oblíbeným místem pro houbaře.

Pro turisty, kteří mají zájem o historii, je v okolí mnoho zajímavých míst k návštěvě. V blízkosti se nachází hrad Rabí, který byl postaven ve 14. století a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu. Také stojí za návštěvu zřícenina hradu Krakovec a kostel sv. Jakuba Většího v Kaznějově.

Pro milovníky vína se v okolí nachází vinice, kde mohou ochutnat místní vína a navštívit vinařské sklípky. Každoročně se v Oborě u Kaznějova konají různé kulturní akce, jako jsou trhy, hudební festivaly a další.

Do 10 minut jste u Berounky, kde jsou místní zátoky velmi vyhledávané rybáři z celého Plzeňského regionu. Do 20 minut jste v Liblíně (foto banka, video) a do 15 minut v Nadrybech

Celkově, Obora u Kaznějova je krásnou lokalitou, která nabízí mnoho možností pro odpočinek a zábavu v přírodě. Je to ideální místo pro rodinné výlety, procházky s přáteli nebo pro romantické rande.

MHD
680 m
Vlak
2,7 km
3,8 km
640 m
Pošta
4,8 km
Obecní úřad
450 m
Lékárna
3,3 km
Obchodní centrum
700 m
Supermarket
3 km
Večerka
3,1 km
Knihovna
450 m
Dětské hřiště
800 m
Sportovní hřiště
750 m
Restaurace
3 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross