PŘED
PO
Prodej

Stavební parcela na klidném místě s krásným výhledem do přírody

2 290 000,-
Hypoteční kalkulačka

Stavební pozemek

Skvělé umístění na konci ulice. Ničím nerušený klid a krásný výhled do přírody.

Celková rozloha 9 092 m²

Stavební parcela 2 128 m², orná půda 5 895 m² a pozemek 821 m²

Olbramov

Obec v srdci krásné přírody a naprostého klidu.

Informace o nemovitosti

Aktuálně máme v nabídce stavební pozemek, který Vás jistě nadchne svým umístěním!

Pozemek je ukrytý na konci slepé ulice, kde najdete absolutní klid a neustávající pohled na nádhernou okolní přírodu, kde máte jistotu, že už nic dalšího stát nebude.

Jedná se o pozemky s celkovou výměrou 9 092 m2. Dělí se na stavební parcelu o rozloze 2 128 m2, ornou půdu o rozloze 5 895 m2 a pozemek o velikosti 821 m2, na kterém se nacházejí dvě kopané studny. Na pozemku stávající majitel zajistil připojení elektřiny. Vodu je možné využívat z vedlejšího pozemku, kde se nachází kopané studny, nebo je možnost vrtané studny, přímo na stavebním parcele. Kanalizaci je třeba řešit vlastní čističkou odpadních vod, kterou obec vyžaduje a podporuje.

Tento pozemek poskytuje nejen dokonalou možnost pro klidný rodinný život, ale je také vhodný pro vaše podnikatelské sny. Můžete zde vybudovat malou ekofarmu nebo stylové ubytovací zařízení pro svatby a teambuildingové akce. Možnost zakoupit pozemky jako celek zaručí maximální soukromí a klid, ale samozřejmě si můžete vybrat pouze stavební parcelu pro váš vysněný domov. Další nemalou výhodou je, že o zemědělskou půdu je již postaráno Pachtovou smlouvou, takže se můžete plně soustředit na užívání klidu a úžasného výhledu do přírody.

Typ nemovitosti
Pozemek
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Pozemek celkem
9092 m

Tento pozemek je ověřený

Analýza pozemku
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Olbramov je malebná obec plná šarmu a přírodního bohatství! Tato idylická lokalita nabízí skvělé možnosti pro ty, kteří touží po klidu, krásné přírodě a přátelské komunitě. 

Olbramov se nachází v srdci okresu Tachov a je obklopena jedinečnou přírodou. Příznivci outdoorových aktivit zde najdou hojnost možností. Místní lesy a kopce jsou ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a relaxaci v přírodě. Nechte se okouzlit malebnými výhledy, které se zde naskýtají, a objevujte nová místa v této oáze klidu. 

Olbramov je také domovem pro přátelskou a aktivní komunitu. Místní obyvatelé se rádi zapojují do různých společenských akcí a akcí pořádaných obecním úřadem. Můžete se těšit na tradiční festivaly, kulturní události a setkávání s místními lidmi, kteří jsou hrdí na svou obec. 

Pokud hledáte nemovitost v Olbramově, máte štěstí! Zdejší nabídka nemovitostí není rozmanitá a jak bude Vaše vysněné bydlení vypadat je ve Vašich rukách. Bez ohledu na to, jestli hledáte nový domov nebo investiční příležitost, Olbramov vám nabízí skvělé možnosti. 

Přijďte a objevte Olbramov - místo, které nabízí harmonii mezi přírodou a pohodlím venkovského života. Připojte se k místní komunitě a zažijte kouzlo tohoto malebného místa. Olbramov vás vítá s otevřenou náručí! 

Autobusová zastavka
464 m
3,7 km
Pošta
4,1 km
Obecní úřad
220 m
Supermarket
3,9 km
Dětské hřiště
500 m
Stavební pozemek
2 128 m
Orná půda
5 895 m²,
Vedlejší pozemek
821 m²
Cena za komplet
2 800 000 Kč

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross