PŘED
PO
Prodáno
Prodej

Slunný stavební pozemek ve Větrušicích

6 990 000,-
Datum prodeje: 11.09.2023
Hypoteční kalkulačka

Stavební pozemek

Slunný rovinatý pozemek obklopen národní přírodní rezervací Větrušické rokle

Rozloha pozemku 800 m2

Ideální rozloha pro spokojený rodinný život

Větrušice u Klecan

Větrušice leží vysoko na skalnatém břehu Vltavy, umožňuje většině obyvatel nádherný výhled do kraje – na Vltavu, na skály, na protější obec Libčice

Informace o nemovitosti

Hledáte klidné a pohodové místo v blízkosti Prahy s výbornou dostupností do centra?

Máme pro vás skvělou nabídku! Větrušice, malá obec na okraji Prahy, nabízí ideální kombinaci klidného prostředí a rychlého spojení s hlavním městem.

Tento slunný a rovinatý pozemek se nachází v tiché rezidenční čtvrti Větrušic, obklopené rodinnými domy. Jeho poloha vám umožní vychutnat si klid a příjemnou atmosféru, kterou nabízí okolní krajina a výhledy na Vltavu. Milovníci turistiky a cyklistiky ocení blízkost přírody a malebných stezek podél řeky.

Co je však ještě úžasnější, je skvělá dostupnost do Prahy. Autem se do Obchodního centra Letňany dostanete za pouhých 15 minut a do centra Prahy za 25 minut. A pokud budete chtít nechat auto doma, autobusová zastávka linky 374 je vzdálena pouhých 250 metrů a za 20 minut vás pohodlně doveze do Kobylis.

Pozemek je již připraven k výstavbě, s elektřinou a vodovodem již připojenými. Kanalizace je již vybudována a bude zprovozněna do konce roku 2023. Veškeré potřebné sítě se nacházejí na okraji pozemku.

Pro lepší představu jsme připravili vizualizace jedné z možných výstaveb, které na tomto pozemku můžete realizovat. A pokud si budete přát, můžeme vám pomoci s kompletní výstavbou.

Na pozemku je také možnost výstavby dvojdomu.

Pokud vás tato lokalita zaujala a rádi byste se o ní dozvěděli více, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vás provedeme touto kouzelnou krajinou a odpovíme na všechny vaše dotazy.

Typ nemovitosti
Pozemek
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Celková užitná plocha
800 m
Pozemek celkem
800 m
Cena za m²
8 738 Kč

Tento pozemek je ověřený

Analýza pozemku
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Obec Větrušice se nachází v SZ cípu okresu Praha – východ, přímo na hranici s Prahou-západ, od které ji ovšem odděluje řeka Vltava. Ačkoli se v blízkosti nacházejí menší města Klecany a Odolena Voda (severně), přirozeným spádovým centrem pro většinu obyvatel zůstává Praha, a to zejména její severní pravobřežní část (Praha 8).

To, že Větrušice leží vysoko na skalnatém břehu Vltavy, umožňuje většině obyvatel nádherný výhled do kraje – na Vltavu, na skály, na protější obec Libčice a při dobré viditelnosti jsou dokonce vidět vrcholky Českého středohoří. Pohled na západ slunce je ve Větrušicích opravdu úchvatný.

Tipy na Výlet

Planetární stezka údolím Vltavy 5,8 km

Muzeum másla v Máslovicích 2,1 km

Alšova vyhlídka v Tichém údolí 4,8 km

Naučná stezka Rozhlédni se, člověče 4,7 km

MHD
250 m
4 Km
4 Km
Pošta
3 km
Obecní úřad
300 m
Lékárna
3 Km
Večerka
250 m
Knihovna
300 m
Dětské hřiště
500 m
Sportovní hřiště
500 m
Cyklostezka
500 m

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross