Prodej

Prodej bytu 3+kk s vlastní zahradou 212 m² a parkovacím stáním

Cena na vyžádání
Info v RK
Hypoteční kalkulačka

Nadstandardní rekonstrukce

Kompletně zrekonstruovaný byt s nadstandardními interiéry a prostornou kuchyní na míru.

Dispozice 3+kk

Slunný byt s ideální dispozicí a podlahovou plochou 85 m². Vhodný pro rodinný život.

Na komárově 78, Kaznějov 331 51

Velmi žádaná lokalita Na Komárově 78. Veškerá vybavenost a Plzeň vzdálena pouhých 15 km.

Informace o nemovitosti

Tento příjemný a prostorný byt 3+kk o celkové užitné ploše přibližně 85 m² se nachází ve zvýšeném přízemí v klidné části Kaznějova - Na Komárově 78. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný objekt a bytovou jednotku, kde kolaudace proběhla před 3 roky. Jednou z hlavních předností tohoto bytu je jeho velkorysá soukromá zahrada o rozloze 212 m², která nabízí ideální prostor pro relaxaci, hraní s dětmi nebo zahradničení.

Byt je ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohodlí soukromého bydlení s možností bezproblémového parkování díky vlastnímu venkovnímu stání přímo u objektu. Interiér bytu je prakticky řešený s důrazem na maximální využití prostoru, poskytující dostatek místa pro každodenní život. Obývací pokoj spojený s kuchyní tvoří otevřený a vzdušný prostor, ideální pro rodinné a společenské setkání. Dvě samostatné ložnice nabízejí dostatek soukromí a klidu. Byt disponuje krásnou prostornou koupelnou. Byt je vybaven plynovým kotlem.

Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě s výbornou dostupností do města i okolní přírody, což z ní činí ideální místo pro život. Ať už hledáte nový domov pro svoji rodinu, nebo investici k pronájmu, tento byt splní všechny vaše očekávání. Nevynechejte příležitost prohlédnout si tento byt a objevte výhody života v Kaznějově.

Typ nemovitosti
Byt
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
3+kk
Celková užitná plocha
85 m
Zahrada
212 m
Typ budovy
Cihla
Stav objektu
Novostavba
Vybavenost
Nevybaveno
Parkování
Před domem
Sklep
13 m
Parkování
vlastní parkovací místo
náklady na bydlení
5000,- Kč
Dokumenty k nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Kaznějov je malebná obec ležící v Plzeňském kraji, která svými kvalitami představuje atraktivní místo pro život i rekreaci. Jedním z hlavních předností Kaznějova je jeho výborná dostupnost a blízkost k velkému městu, což z něj dělá ideální místo pro ty, kdo preferují klid venkova, ale zároveň nechtějí ztrácet kontakt s městským životem. Plzeň, jako významné kulturní a hospodářské centrum, je od Kaznějova vzdálená pouze 15 kilometrů, což umožňuje pohodlné dojíždění za prací, studiem či za kulturním vyžitím.

Co se týče přírody, Kaznějov je obklopen lesy a zelení, které poskytují bohaté možnosti pro milovníky přírody a outdoorových aktivit. Okolní krajina je ideální pro pěší turistiku, cykloturistiku a běžné procházky. V blízkosti se nachází několik přírodních rezervací a parků, které lákají k pozorování místní flory a fauny, a nabízí klid a odpočinek od každodenního shonu.

Pro milovníky výletů nabízí Kaznějov a jeho okolí řadu zajímavých destinací. Historické památky, zříceniny, hradů a zámků v okolí jsou dostupné během krátké jízdy autem nebo na kole. Navíc s blízkostí Plzně se nabízí i široká škála kulturních akcí, muzeí, divadel a galerií.

Sportovní aktivita je dalším lákadlem této oblasti. Kromě již zmíněného turistického a cyklistického vyžití jsou zde možnosti pro rybaření, koně a různé letní i zimní sporty. Veřejné sportovní zařízení, včetně fotbalového hřiště a dětských hřišť, podporuje aktivní životní styl obyvatel.

Celkově Kaznějov poskytuje svým obyvatelům i návštěvníkům příjemné prostředí, kde se snoubí klid venkova s výhodami blízkého velkého města. Je to místo, které umožňuje lidem užívat si různorodých aktivit a zároveň najít klid v pohodě domova.

Vlak
1,5 km
Autobusová zastavka
1 km
1,8 km
1,8 km
Pošta
1,7 km
Obecní úřad
1,1 km
Lékárna
100 m
Obchodní centrum
1 km
Supermarket
1 km
Dětské hřiště
1 km
Restaurace
1 km
Koupání
1 km
Zdravotní středisko
100 m
Pekařství Malinová
1,2 km
Plzeň
15 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross