Prodej

Prodej zahrady se zahradním domkem a podsklepenou garáží ve Zbůchu u Plzně

1 190 000,-
Hypoteční kalkulačka

Zahradní domek a podsklepená garáž na skvěle orientovaném pozemku

Relaxace, romantické večery strávené u ohniště s rodinou a přáteli. Navíc zahradní domek nabízí mnoho možností využití. Momentálně sloužil jako ateliér. Garáž je podsklepena a uspokojí sny každého kutila.

Ideální rozloha pozemku a místo pro odpočinek či podnikání

Pozemek o celkové rozloze 338 m². Zahradní domek poskytne xy m² užitné plochy, garáž disponuje užitnou plochou xy m² a podsklepená část xy m².

Relaxace, romantické večery strávené u ohniště s rodinou a přáteli

Tato zahrada se nachází v klidné části Zbůchu, se skvělou dojezdovou vzdáleností od centra města Plzně. Rozloha pozemku s dostatkem prostoru nabízí nekonečné možnosti pro vaše zahradní aktivity a odpočinek.

Informace o nemovitosti

Hledáte ideální místo pro relaxaci a útěk z městského shonu? Ve Zbůchu u Plzně, malebné lokalitě v dosahu krásné přírody, je nyní k dispozici prodej zahrady se zahradním domkem a podsklepenou garáží.

Tato zahrada se nachází v klidné části Zbůchu, se skvělou dojezdovou vzdáleností od centra města Plzně. Rozloha pozemku s dostatkem prostoru nabízí nekonečné možnosti pro vaše zahradní aktivity a odpočinek.

Zahradní domek může být ideální pro vaše soukromí a odpočinek. Můžete si vytvořit svůj vlastní ráj s květinovými záhony, zahradním nábytkem nebo dokonce malým zahradním jezírkem. Fantazii se meze nekladou.

Tato lokalita je také skvělým východiskem pro outdoorové aktivity. V blízkosti se nacházejí lesy s krásnými turistickými trasami a cyklostezkami, které vás zavedou do srdce přírody. Rybáři ocení nedaleké rybníky, kde si mohou vychutnat svoji oblíbenou relaxační aktivitu.

Zároveň vám tato lokalita nabízí klid a soukromí, ale s dostatečnou blízkostí k městu. Můžete si užít venkovský životní styl a přesto mít snadný přístup ke všem městským službám, restauracím a obchodům. Buďte rychlí a získejte svůj vlastní kousek ráje ve Zbůchu u Plzně! Nechte své sny o krásné zahradě a zahradním domku ožít!

Typ nemovitosti
Pozemek
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Celková užitná plocha
40 m
Zastavěná plocha
40 m
Pozemek celkem
338 m
Zahrada
298 m
Garáž
20 m
Sklep
7 m
Zahradní domek
20 m²
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Projděte se nemovitostí online

Nemovitost ve hře světla a stínu

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Zbůch u Plzně je malebná lokalita nacházející se v Plzeňském kraji v České republice. Tato oblast nabízí skvělé příležitosti pro bydlení a relaxaci v blízkosti přírody, zároveň však s dobrou dostupností do centra města Plzně.

Zbůch je klidná obec s přibližně 500 obyvateli, která se nachází přibližně 10 kilometrů severovýchodně od Plzně. Díky své poloze je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci přírodního prostředí a pohodlného přístupu ke všem městským službám.

V okolí Zbůchu se rozkládá malebná plzeňská příroda, která nabízí řadu možností pro outdoorové aktivity a rekreaci. Pro milovníky pěších výletů je zde mnoho lesních tras a cyklisté ocení kvalitní cyklostezky vedoucí po okolí. Nedaleko se také nachází několik rybníků, které jsou oblíbeným místem pro rybaření a odpočinek.

V obci samotné se nachází základní vybavení, jako je obchod, restaurace a zdravotní středisko, které usnadňují každodenní život. Pro větší nákupy a další služby je pak k dispozici centrum města Plzně, které je dostupné autem či veřejnou dopravou.

Pokud hledáte nemovitost v této lokalitě, můžete se setkat s nabídkou rodinných domů či pozemků, které nabízejí dostatek prostoru pro soukromí a relaxaci. Ceny nemovitostí v Zbůchu a jeho okolí se pohybují v širším průměru, což může být přitažlivé pro ty, kteří hledají cenově dostupné bydlení v příjemném prostředí.

Tipy na výlety

6 km - Jízdárna Vozkovi. Koně, jezdectví https://mapy.cz/s/hubumumaba

9 km - Nýřany rezervace divokých koní https://mapy.cz/s/jegusepalu

6 km - Koupaliště Nýřany https://mapy.cz/s/pajelogore

4 km - Koupaliště Tlučná https://mapy.cz/s/jejuhecadu

3 km - Rozhledna Křížový vrch. https://mapy.cz/s/cohubadaju

3,4 km - Klášter Chotěšov https://mapy.cz/s/lujutelafe

5 km - Vstiš, Vstišské kamenné spirály https://mapy.cz/s/bomezeluzo

6 km - Bývalá chata na pilíři mostu řeky Radbuzy https://mapy.cz/s/gacogubeza

4 km - Dobřanská zmrzlina https://mapy.cz/s/nutunasova

 

MHD
440 m
Vlak
1,3 km
720 m
1,1 km
Pošta
990 m
Obecní úřad
990 m
Obchodní centrum
300 m
Večerka
500 m
Knihovna
1,1 km
Dětské hřiště
1,1 km
Sportovní hřiště
570 m
Wellness centrum
1,2 km
Kadeřnictví
1,3 km
Kosmetika
1 km
Park
1,1 km
Restaurace
1,6 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross