PŘED
PO
Prodej

Prodej stavebního pozemku 1437 m² se zděnou chatou, projektem s platným stavebním povolením v Plzni, Valcha

6 890 000,-
Datum prodeje: 02.10.2023
Hypoteční kalkulačka

Krásný pozemek v klidné zástavbě v Plzni

Postavte si svůj domov a usaďte se právě tady.

Stavební pozemek včetně projektu a stavebního povolení

Pozemek o rozloze 1437 m2 se zděnou obyvatelnou chatou, projektem s platným stavebním povolením a zakoupeným materiálem na výstavbu RD.

U Hájovny 301 00 Plzeň 3 - Valcha

Klidná část Plzně s veškerou občanskou vybaveností.

Informace o nemovitosti

Na prodej nabízíme krásný pozemek s úctyhodnou rozlohou 1437 m2, nacházející se v malebné lokalitě Plzně Valcha. Tento pozemek je ideální pro stavbu rodinného domu a navíc je již vybaven zděnou chatou, která může sloužit jako dočasný obytný prostor. Jsou zde veškeré inženýrské sítě tj. veřejný vodovod, kanalizace, plyn a elektřina.

Jednou z výhod tohoto pozemku je také projektová dokumentace včetně platného stavebního povolení a zakoupeného materiálu na výstavbu rodinného domu, který si můžete prohlídnout v sekci vizualizace a projektovou dokumentaci naleznete v sekci “dokumenty k nemovitosti“. Díky tomu nemusíte čekat na složité povolovací procesy a můžete okamžitě začít s plánováním a realizací svého vysněného domova.

Pozemek se nachází v klidné a žádané lokalitě, která nabízí výhodnou kombinaci blízkosti přírody a dostupnosti veškeré občanské vybavenosti. V okolí se nachází škola, školka, obchody a veřejná doprava, což ocení rodiny s dětmi i jednotlivci.

Navštivte webové stránky Yetodoma sekce katalog nemovitostí, kde naleznete detailní informace, včetně projektové dokumentace a mnoho dalšího k této nemovitosti.

Typ nemovitosti
Pozemek
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
4+kk
Celková užitná plocha
1437 m
Zastavěná plocha
64 m
Pozemek celkem
1437 m
Typ pozemku
Stavební pozemek
Typ budovy
Cihla
Parkování
Na pozemku
Budoucí zastavěná plocha RD dle projektové dokumentace
71 m²
Budoucí podlahová plocha RD dle projektové dokumentace 1NP/2NP + terasa
91,77 m² + 21,8 m²
Budoucí podlahová plocha sklepu RD dle projektové dokumentace
15,52 m²

Tento pozemek je ověřený

Analýza pozemku
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Plzeň Valcha je příjemná lokalita nacházející se na okraji Plzně. Tato oblast je oblíbená mezi lidmi hledajícími klidné a pohodové bydlení s výhodou blízkosti přírody. Zdejší prostředí nabízí skvělou kombinaci výhod městského a venkovského života.

Valcha je převážně rezidenční čtvrť s příjemnými rodinnými domy a menšími bytovými jednotkami. Tato lokalita je ideální pro rodiny, páry nebo jednotlivce, kteří ocení klidnou atmosféru a zároveň snadnou dostupnost do centra města. V okolí najdete veškerou potřebnou infrastrukturu, jako jsou obchody, restaurace, školy, lékařská zařízení a další služby.

Jednou z největších výhod Valchy je její poloha v blízkosti přírodních krás. Oblast je obklopena zelenými lesy, parky a rekreačními prostory, které nabízejí možnosti pro venkovní aktivity, jako jsou procházky, běh, cyklistika nebo pikniky s rodinou a přáteli. Přítomnost přírody v blízkosti je ideální pro ty, kteří si rádi užívají čas na čerstvém vzduchu a relaxaci v příjemném prostředí.

Díky dobré dopravní dostupnosti je Valcha vhodná i pro ty, kteří pracují v centru Plzně nebo potřebují snadný přístup k hlavním dopravním tahům. Veřejná doprava je zde dobře zajištěna a umožňuje pohodlné cestování do ostatních částí města.

Pokud hledáte místo, kde se můžete odpojit od shonu města a přitom zůstat v blízkosti veškerých potřebných služeb, Plzeň Valcha je ideální volbou. Tato lokalita nabízí klidné a komfortní bydlení ve spojení s krásami přírody a snadnou dostupností do centra města.

Plzeň Valcha je dobře dopravně dostupná lokalita s výbornou infrastrukturou. Zde je popis dopravní dostupnosti a vybavenosti:

Dopravní dostupnost:

  • Ve Valše je dobře zajištěna veřejná doprava. Místní autobusové linky spojují Valchu s centrem města a dalšími částmi Plzně. Díky tomu je snadné se pohybovat po městě bez vlastního vozidla.
  • Městská hromadná doprava nabízí také spojení s hlavním nádražím, odkud je možné vyjet vlakem do dalších částí České republiky.
  • Pro ty, kteří preferují individuální dopravu, je Valcha dobře propojena s hlavními silnicemi a dálnicemi. Z Valchy lze snadno vyjet na dálnici D5, která vede do Prahy a dalších hlavních silnic, které umožňují pohodlnou cestu do okolních obcí a měst.

Vybavenost:

  • V okolí Valchy se nachází široká škála obchodů, supermarketů a malých prodejen, které pokryjí veškeré základní potřeby. Zákazníci zde naleznou také restaurace, kavárny a další stravovací zařízení.
  • V blízkosti se nachází také různá zdravotnická zařízení, včetně lékařských ordinací, lékáren a nemocnic. To zajišťuje, že obyvatelé Valchy mají snadný přístup k zdravotní péči.
  • Vzdělání je také dobře zajištěno, protože ve Valše a jejím okolí jsou dostupné mateřské školy, základní školy a střední školy. Pro studenty je tedy zajištěno kvalitní vzdělání bez nutnosti dlouhých cest do jiných částí města.
  • Pokud jde o volný čas, v okolí Valchy najdete parky, sportovní areály a rekreační centra. Tyto lokality nabízejí možnosti pro různé venkovní aktivity, jako jsou procházky, běh, cyklistika, fotbal a další sporty.

Plzeň Valcha je tedy dobře dostupná lokalita s dostatečnou infrastrukturou, která pokrývá veškeré potřeby obyvatel. Nabízí klidné a komfortní bydlení v blízkosti veškerých důležitých zařízení a umožňuje snadný přístup do centra.

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross