Rezervováno
Prodej

Pozemek o celkové rozloze 20 338 m², který se nachází pár metrů od obytné zóny

2 490 000,-
Hypoteční kalkulačka

Investiční pozemek pár minut od Plzně

Ačkoliv se momentálně nejedná o stavební pozemek, umístění je pár metrů od obytné zóny. Vše je otázkou času.

20 338 m²

Velmi žádaná lokalita jen pár minut od Plzně.

Město Touškov p. č. 1260

Informace o nemovitosti

je zřejmě pouze otázkou času, kdy se nabídne možnost zastavění rodinnými domy. Momentálně se jedná o ornou půdu na které není možné realizovat výstavbu.

Možná právě tato nemovitosti je ideální investice proti boji s inflací a ziskem do budoucna.

Město Touškov nabízí občanskou vybavenost a leží v překrásné krajině, kterou obklopují lesy a louky. V okolí se nachází mnoho turistických tras, které jsou ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Mezi nejkrásnější a nejnavštěvovanější místa v okolí patří přírodní park Kosov a zřícenina hradu Lopata.

Typ nemovitosti
Pozemek
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Celková užitná plocha
20 338 m
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Info o lokalitě

Město Touškov se nachází v Plzeňském kraji, v okrese Plzeň-sever. Leží v nadmořské výšce 418 metrů nad mořem a má rozlohu 32,12 km². Žije zde přibližně 2 600 obyvatel.

Touškov je malebné městečko s bohatou historií, která sahá až do 12. století. V centru města se nachází náměstí, které je obklopené historickými budovami a věží kostela svatého Mikuláše. V okolí města se rozkládají lesy a kopce, které nabízejí příležitost pro turistiku a výlety.

Mezi nejvýznamnější památky města patří zámek Touškov, který byl postaven v 16. století a sloužil jako sídlo šlechtické rodiny. Dále se zde nachází kostel svatého Mikuláše z 13. století, kaple svatého Jana Nepomuckého a památník obětem válek.

Město Touškov nabízí také řadu kulturních a sportovních aktivit. Každoročně se zde konají tradiční akce, jako například Den města nebo Touškovská pouť. Sportovní nadšenci si zde mohou užít cyklistiku, turistiku, ale i rybaření na místních rybnících.

Celkově je Touškov klidné a příjemné město, které nabízí spoustu možností pro odpočinek, rekreaci a poznávání kulturních památek.

MHD
590 m
Vlak
2,7 km
790 m
790 m
Obecní úřad
700 m
Lékárna
940 m
Obchodní centrum
890 m
Dětské hřiště
920 m
Sportovní hřiště
1,3 km

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede