Prodej

Novostavba rodinného domu ve Starém Plzenci, ul. Lipová

14 990 000,-
+ provize RK
Hypoteční kalkulačka

Moderní novostavba

Tento moderní rodinný dům, dokončený v prosinci 2019, nabízí nejen prostorný pozemek o rozloze 983 m², ale i mnoho dalšího.

Nízké náklady, velká užitná plocha

S energetickou náročností B a užitnou plochou 194 m² je dům nejen úsporný, ale i prostorný.

Žádaná lokalita s bohatou historií

Nemovitost se nachází ve velmi žádané lokalitě Starý Plzenec na adrese Lipová 1435 a Plzeň je vzdálena „co by kamenem dohodil“.

Informace o nemovitosti

Jedinečná nemovitost v lukrativní lokalitě Starý Plzenec na adrese Lipová 1435. Tento moderně koncipovaný rodinný dům, který byl kolaudován v prosinci 2019, se nachází na pozemku o velikosti 983 m² a představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají nadstandardní bydlení s důrazem na komfort a nejnovější technologie.

Dům s celkovou zastavěnou plochou 217 m² a užitnou plochou 197 m² byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám moderní rodiny. Dispozice domu 5kk zahrnuje pět obytných místností, které jsou doplněny o technickou místnost, šatnu, spíž a praktickou odkládací místnost umístěnou pod schody. Velká garáž nabízí pohodlné parkování pro vaše vozidla, přičemž před garáží se nachází další kryté stání pro dvě auta.

V obývacím pokoji je k dispozici východ na prostornou terasu o velikosti 12 m², která slouží jako ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Zahrada domu je pečlivě udržovaná a nabízí pergolu o velikosti 25 m² s integrovanou kůlnou na zahradní nářadí. Pro děti je na zahradě připraven domeček s houpačkou a pískovištěm.

Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, včetně plynu, elektriky, kanalizace a vodovodu. Vytápění domu je řešeno plynovým kondenzačním kotlem, přičemž v přízemí je instalováno podlahové topení a v pokojích v patře radiátory. Koupelny a WC jsou také vybaveny podlahovým topením a kombinovanými žebříky pro ohřev vodou a elektřinou. V obývacím pokoji je navíc instalována krbová vložka bez výměníku, která dodává interiéru útulnou atmosféru. Teplovodní ohřev je zajištěn kombinovaným bojlerem o objemu 200 litrů.

Zajímavým prvkem je systém zachytávání dešťové vody do jímky o objemu 6 m³ s přepadem do 12 m³ vsaku, což představuje ekologické řešení správy vody. Pro zajištění pohodlí a moderního životního stylu je do domu přiveden optický internet a z routeru rozveden do všech obytných místností spolu s anténním rozvodem.

Tato nemovitost má energetickou náročnost třídy B, což znamená vysokou účinnost a nízké provozní náklady. Na dům je stále poskytována záruka zhotovitelem, což zajišťuje dodatečnou jistotu a spokojenost pro nové majitele.

Tato nemovitost představuje výjimečnou příležitost pro náročné zájemce, kteří hledají komfortní a technologicky vybavený domov v atraktivní lokalitě.

Typ nemovitosti
Dům
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
5+kk
Celková užitná plocha
194 m
Zastavěná plocha
212 m
Pozemek celkem
983 m
Užitná plocha
160,5 m
Zahrada
771 m
Typ budovy
Porotherm
Stav objektu
Novostavba
Vybavenost
Vybaveno
Energetická náročnost
B
Parkování
Gárážové stání
Terasa
12 m
Garáž
33,5 m
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Vítejte v malebném městě Starý Plzenec, kde historie a modernita tvoří harmonický celek. Toto idylické město se nachází v srdci Plzeňského kraje, a jeho malebná atmosféra a bohaté kulturní dědictví přitahují obyvatele i návštěvníky.

Starý Plzenec, s bohatou historií sahající až do středověku, nabízí nejen krásné historické stavby, ale i pohodový životní styl. Střed města oplývá zachovalou architekturou a úzkými uličkami, které vytvářejí unikátní atmosféru. Náměstí s historickým kostelem a radnicí představuje centrální bod, kde se odehrává mnoho kulturních a společenských událostí.

Pro milovníky přírody a aktivního životního stylu je Starý Plzenec ideálním místem. Okolní krajina nabízí malebná venkovská údolí, lesy a řeku, což poskytuje skvělé příležitosti k turistice, cyklistice a relaxaci. Lokální parky a zelené plochy jsou ideální pro rodiny s dětmi a vytvářejí příjemné prostředí pro odpočinek.

Město Starý Plzenec se může pyšnit také výbornou dopravní dostupností. Dobrá silniční infrastruktura umožňuje snadný přístup do okolních měst a obcí. Blízkost hlavních dopravních tepen zajišťuje pohodlné cestování do Plzně a dalších významných destinací.

Na realitním trhu v obci Starý Plzenec můžete očekávat pestrý výběr nemovitostí, od tradičních domů s historickým kouzlem až po moderní rezidenční projekty. Každý, kdo hledá bydlení v klidném a přátelském prostředí, najde v Starém Plzenci ideální domov.

Vítáme vás v tomto jedinečném městě, kde se tradice snoubí s modernitou a kde můžete zažít kvalitní život ve středu krásné přírody a historie.

MHD
670 m
Vlak
1,7 km
1,2 km
1,4 km
Pošta
1 km
Obecní úřad
1,3 km
Lékárna
1,1 km
Obchodní centrum
1 km
Večerka
450 m
Plavecký stadion
1,3 km
Restaurace
1 km
Lékař
1,4 km

Tipy na výlety

Zřícenina hradu Radyně
Zřícenina hradu Radyně

Zřícenina hradu Radyně

Pro milovníky historických zřícenin je ideálním cílem hrad Radyně. Z vrcholu hradní věže je krásný výhled na okolní krajinu.
Vzdálenost:
1,9 km
Návštěva Plzeňského Prazdroje
Návštěva Plzeňského Prazdroje

Návštěva Plzeňského Prazdroje

Jste-li milovníkem piva, nesmíte vynechat prohlídku Plzeňského Prazdroje. Prohlédněte si pivovar, dozvíte se o historii piva a samozřejmě ochutnáte to nejlepší pivo z Plzně.
Vzdálenost:
9,9 km
Zoologická a botanická zahrada Plzeň
Zoologická a botanická zahrada Plzeň

Zoologická a botanická zahrada Plzeň

Pro rodinný výlet se vydejte do Zoologické a botanické zahrady Plzeň. Uvidíte zde pestrou kolekci zvířat a rostlin z celého světa.
Vzdálenost:
13,9 km
Golfové hřiště Greensgate Golf Resort Dýšina
Golfové hřiště Greensgate Golf Resort Dýšina

Golfové hřiště Greensgate Golf Resort Dýšina

Greensgate představuje hřiště pro náročné. Zahrajte si golf na 18jamkovém, technicky propracovaném golfovém hřišti, zasazeném do kopcovité a zalesněné krajiny, jehož linii obkresluje řeka Klabava. Vytříbenost vaší hry podpoří systém dokonale promyšleného terénu.
Vzdálenost:
13,6 km
Vodní nádrž Klabava
Vodní nádrž Klabava

Vodní nádrž Klabava

Obec Klabava se nachází na pravém břehu stejnojmenné řeky nedaleko Rokycan. Chladné sobotní ráno se konečně začalo přeměňovat v krásný májový den. Sluníčko a romantické mráčky pak dokreslovaly sváteční den nad vodním dílem Klabava. Dlouhá hráz rámuje obrazy vodní hladiny s okolní přírodou, rybáře na obou březích i pár výletníků. Nad hrází a kolem přehrady jsou ohraničené výběhy pro zvěř. Přehrada slouží i k rekreaci , v létě ke koupání a rybolovu.
Vzdálenost:
14,7 km
Wake Ejpovice
Wake Ejpovice

Wake Ejpovice

Sportovní areal na Wakeboarding, Wakeskate, Vodní Lyžovaní. Provozováno Nadšenými jezdci do těchto sportů :-). Mají dva dvousloupé vleky od značky wakemaster , oba vleky mají 9,5m nad vodou, - Pokročilejší vlek č.1 195m více překážek - Začátečnický vlek č.2 245m méně překážek.. Wake naleznete hned u kemp Ejpovice na břehu Ejpovického Jezera 10km od Plzně. o Otevřeno každý den při příznivém počasí, pro začátečníky i pokročilé :-)
Vzdálenost:
13 km
Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci
Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci

Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci

Nejstarší celistvě dochovanou církevní památkou na území České republiky je podle některých pramenů Rotunda sv. Petra a Pavla ve Starém Plzenci. Rotunda vznikla ve slovanském hradišti nad řekou Úslavou zřejmě v 2. polovině 10. století a stojí v místech, kde býval knížecí hrad.
Vzdálenost:
2,1 km
Na exkurzi a skleničku do BOHEMIA SEKTU
Na exkurzi a skleničku do BOHEMIA SEKTU

Na exkurzi a skleničku do BOHEMIA SEKTU

Nahlédněte do tajů výroby nejoblíbenějších českých bublinek, kde se dozvíte, jaký je rozdíl mezi klasickou a charmatovou metodou výroby sektů. Uvidíte, jakým způsobem se vyráběl sekt v minulosti a jak se setřásají kvasinky dnes.
Vzdálenost:
1,6 km
Zámek Kozel
Zámek Kozel

Zámek Kozel

Zámek Kozel je klasicistní lovecký zámek postavený na konci 18. století pod vedením stavitele Václava Haberditze pro stavebníka Jana Vojtěcha Černína.
Vzdálenost:
8,1 km
Koupaliště ve Starém Plzenci
Koupaliště ve Starém Plzenci

Koupaliště ve Starém Plzenci

Koupaliště jsou skvělým místem pro vodní radovánky, odpočinek a osvěžení.
Vzdálenost:
1,4 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross