Pronájem

Nebytový prostor k podnikání v centru Blovic

15 000,-
Hypoteční kalkulačka

Nebytový prostor s velkým potenciálem

Prostory určené pro podnikání s neomezenými možnostmi.

To pravé místo pro Vaše podnikání

Celková podlahová plocha je 135 m². Tři místnosti, sociální zařízení a velký prostor pro provozovnu.

Americká 27, 336 01 Blovice, Česko

Podnikání v srdci města s výhledem na historické náměstí a občanskou vybaveností „co by kamenem dohodil“.

Informace o nemovitosti

Vítejte na našem realitním webu! Máme pro vás skvělou nabídku prostorů k Vašemu podnikání.

Prostory k podnikání, které projdou kompletní rekonstrukcí dle potřeb budoucího nájemce, aby splňovali veškeré potřeby. Případně budou prostory předány v aktuálním stavu. Vše je na domluvě a od toho se odvíjí i cena měsíčního nájemného.

  • Dispozice a výměry: Celková podlahová plocha je 135 m². Tři místnosti, sociální zařízení a velký prostor pro provozovnu.
  • Vybavení: Možnost zrekonstruovat dle potřeb budoucího nájemce či ponechat v aktuálním stavu.

Proč podnikat v Blovicích

  • Výhodná lokalita: Dům je situován v centru města Blovice, takže budete na očích u frekventované hlavní cesty.
  • Profesionální správa: Nemovitost je spravována profesionální realitní společností, což znamená rychlou reakci na případné problémy a klientský servis.
  • Blovice je město kulturních akcí, tudíž o zákazníky jistě nebude nouze.
Typ nemovitosti
Komerční prostory
Druh
Pronájem
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
4+1
Kauce
30000
Celková užitná plocha
135 m
Typ budovy
Cihla
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Vybavenost
Nevybaveno

Naplánujte si, jak budete bydlet

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Blovice je malebné město nacházející se v Plzeňském kraji, v západní části České republiky. Toto půvabné město s bohatou historií a přátelskou atmosférou, nabízí ideální kombinaci klidného venkovského prostředí a výhod moderního života. Město Blovice leží v malebném kraji Plzeňského kraje a je obklopeno nádhernou přírodou. Okolní kopce, lesy a zelené pláně poskytují nekonečné možnosti pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity. V blízkosti města se nachází české pohoří Brdy, které je oblíbeným cílem pro milovníky přírody. Pro ty, kteří hledají pohodlí moderního života, Blovice nabízí všechny potřebné služby. V centru města najdete obchody, restaurace, kavárny, banky, školy a zdravotnická zařízení. Ve městě se také koná mnoho kulturních akcí a festivalů, které přitahují návštěvníky z okolí.V centru města najdete malebné historické domy s původní architekturou, které vytvářejí autentickou atmosféru. Město Blovice je dobře dostupné díky své poloze. Má vynikající dopravní spojení s blízkými městy a obcemi prostřednictvím silnic a veřejné dopravy. Do Plzně, čtvrtého největšího města v České republice, je to jen krátká cesta s dojezdovou vzdáleností kolem 20 minut. Pokud hledáte ideální místo pro život, Blovice je skvělou volbou. Příroda, kultura, historie a pohostinnost místních obyvatel vytvářejí z Blovic jedinečné místo, které stojí za objevování. Nabízíme v Blovicích výběr nájemních bytů, které splňují různé potřeby a přání. Prohlédněte si naši nabídku a najděte svůj nový domov v této kouzelné části České republiky!

Občanská vybavenost:

Obchody: V městě Blovice najdete několik obchodů, včetně supermarketu Penny. Kromě toho jsou zde také menší potravinové obchody, které pokrývají běžné potřeby obyvatel.

Restaurace a kavárny: Blovice nabízí širokou škálu restaurací, kaváren a hospod, kde si můžete vychutnat místní i mezinárodní kuchyni. Od tradičních českých jídel po moderní gastronomické zážitky.

Zdravotní zařízení: Město má polikliniku, která poskytuje širokou škálu lékařských služeb. Kromě toho jsou v Blovicích dostupná zdravotní střediska, lékárny a zubní ordinace, které zajistí kvalitní zdravotní péči pro obyvatele.

Školství: Blovice nabízí mateřské školy, základní a střední školy, které zajišťují vzdělání pro děti a mládež. Rodiče mají možnost vybrat si mezi veřejnými i soukromými vzdělávacími institucemi.

 

Dopravní spojení:

Silniční doprava: Blovice jsou dobře propojeny se silniční sítí. Hlavní silnice spojující město s okolními obcemi a městy. Jsou dobře udržované a umožňují pohodlnou automobilovou dopravu. Do Plzně je to přibližně 20 kilometrů.

Autobusová doprava: Město je obsluhováno autobusovými linkami, které zajišťují pravidelné spoje do okolních obcí a měst. Místní autobusová stanice slouží jako výchozí bod pro cestování veřejnou dopravou.

Železniční spojení: Blovice má železniční stanici, která umožňuje pohodlné spojení s dalšími částmi České republiky. Vlaky zajišťují spojení s Plzní a dalšími významnými městy v regionu.

Veřejná doprava: Město Blovice také provozuje místní autobusovou dopravu, která pokrývá vnitroměstské spoje a usnadňuje pohyb obyvatel po městě.

Všechny tyto prvky občanské vybavenosti a dobře propojené dopravní spojení přispívají k pohodlnému a kvalitnímu životu obyvatel města Blovice.

 

Vlak
870 m
Autobusová zastavka
50 m
620 m
620 m
Pošta
300 m
Obecní úřad
30 m
Lékárna
150 m
Supermarket
620 m
Večerka
100 m
Knihovna
140 m
Dětské hřiště
300 m
Sportovní hřiště
415 m
Cyklostezka
400 m
Kadeřnictví
150 m
Restaurace
160 m
Koupání
950 m
Kostel
390 m
Hobby market
240 m

Tipy na výlety

Turistické občerstvení Na Polance
Turistické občerstvení Na Polance

Turistické občerstvení Na Polance

Rodinná hospoda Malá, rodinná hospůdka uprostřed chatové osady Kamensko, kterou Najdete v nádherné přírodě blízko Blovic, které jsou cca 15 km od Plzně. Tato hospoda je po dlouhá léta předávaná z generace na generaci a vyhlášena klidným posezením, které je vyhledáváno turisty. Provoz se zahajuje na začátku Velikonoc a končí na podzim.
Vzdálenost:
2,5 km
Přírodní koupací biotop
Přírodní koupací biotop

Přírodní koupací biotop

Přírodní koupací biotop Blovice se skládá z dvou jezírek s kořenovými čističkami. Jezírka zásobuje vodou zvláštní vrt. V koupališti je voda upravována biologicky s využitím samočištění přírodních vod. Součástí areálu jsou šatny, převlékárny, hygienické zázemí a občerstvení. K dispozici je hřiště na plážový volejbal. V zimě se zamrzlé ledové plochy využívají k bruslení. Biotop Blovice se nachází u cesty vedoucí k rekreační lokalitě Kamensko. Z náměstí je to sem pěšky půl kilometru. Lze přijít pěšky nebo přijet na kole. U fotbalového hřiště je menší parkoviště.
Vzdálenost:
952 m
Rybník Cecina
Rybník Cecina

Rybník Cecina

K rybníku Cecina se dostanete do pár minut procházkou přes park. Ideální místo pro relax či krátký pěší výlet.
Vzdálenost:
880 m
Zámek Hradiště a muzeum Jižního Plzeňska
Zámek Hradiště a muzeum Jižního Plzeňska

Zámek Hradiště a muzeum Jižního Plzeňska

Novogotický zámek Hradiště se nachází na jihovýchodním okraji města Blovic, na ostrožně vymezené řekou Úslavou a Komoranským potokem. Původní gotická tvrz zde stála již na konci 15. století. Její zbytky se zachovaly v suterénu v místě dnešního vstupu do objektu. První písemná zmínka o tvrzi v Hradišti však pochází až z roku 1545, kdy patřila rodu Hradišťských z Hořovic. Po nich se vlastníkem panství stává Anna, roz. Pouzarka z Michnic, dalšími majiteli jsou postupně Karlové ze Svárova, Maxmilián Rudolf hrabě z Gutštejna a Jan Josef svobodný pán z Újezda a na Březnici. V 16. století byla gotická tvrz přestavěna a vznikl rozlehlý dvoukřídlý renesanční zámek. Po třicetileté válce byl zámek udržován jen s obtížemi. Až v roce 1704 za již zmíněného Jana Josefa svobodného pána z Újezda a na Březnici byl zámek barokně přestavěn. Další rozsáhlá barokní přestavba proběhla po roce 1726 za nového majitele Viléma Albrechta hraběte Kolovrata Krakovského. Barokní zámek tvořila tři křídla otevřená směrem na západ, kde existovalo slavnostní dvouramenné schodiště do zámeckého parku. V letech 1845 – 1846, za vlády Jana Nepomuka Karla Krakovského z Kolovrat, zvaného Hanuš, prošel zámecký areál nákladnou přestavbou ve stylu tehdy módního klasicismu, pravděpodobně podle projektu významného architekta Johanna Philipa Joendla. V roce 1872 získávají velkostatek hrabata Pálffyové, kteří si zvolili Hradiště za své hlavní letní sídlo. V letech 1872 – 1874 proběhla velkolepá pseudogotická přestavba, která vtiskla zámku dnešní podobu. Roku 1919 Jan Pálffy z Erdödu velkostatek Hradiště prodal hronovskému textilnímu továrníkovi Adolfu Klikarovi. Nový majitel provedl některé úpravy interiéru, například zrušil hraběcí koupelnu v severním křídle a v prostoru vlevo od průjezdu (v místě dnešní pokladny) si zřídil moderní byt s kubistickými prvky. Po roce 1945 byl velkostatek konfiskován a od roku 1950 sloužila budova zámku potřebám zemědělského školství.
Vzdálenost:
635 m
Skalní věž Baba
Skalní věž Baba

Skalní věž Baba

Procházka přírodou, která končí na vyhlídce s krásným výhledem, kde budete nejspíše sami.
Vzdálenost:
3,8 km
Ždírecká zoo
Ždírecká zoo

Ždírecká zoo

Ždírecká ZOO je veřejně přístupný park v obci Ždírec – Myť. Nachází se u téměř zapomenutého lesního rybníčku v dubovém hájku. Celá přilehlá oblast, národní přírodní rezervace Chejlava, je specifická svými lesy a bohatou faunou, včetně několika poměrně vzácných druhů. Rozmanitost místních živočichů jsme se rozhodli návštěvníkům ukázat a představit pomocí umělecky zpracovaných soch ze dřeva a kovu. Dále zde můžete najít několik herních a naučných prvků. Hlavně díky spolupráci s našimi PARTNERY, studenty střední školy v Oselcích a obcí Ždírec, tak vzniklo krásné místo, které bude dělat radost dlouhá léta!
Vzdálenost:
7,3 km
Vyhlídka u Kapličky sv. Františka
Vyhlídka u Kapličky sv. Františka

Vyhlídka u Kapličky sv. Františka

Vyhlídka se které máte na dlani město Blovice.
Vzdálenost:
1,6 km
Smeredovská vyhlídka
Smeredovská vyhlídka

Smeredovská vyhlídka

Vyhlídka na město Blovice, která je v nejbližším okolí položena v nejvyšší nadmořské výšce díky čemu poskytne krásné výhledy.
Vzdálenost:
3,6 km
Restaurace Angusfarm
Restaurace Angusfarm

Restaurace Angusfarm

Radost z opravdového jídla… Ráj hovězích steaků. Vaří se v sezónně, lokálně a bez kompromisů. Každý den zde vozí farmáři čerstvé suroviny. Z nich kuchaři připravují fajnová jídla. Díky dokonale vyzrálému hovězímu masu plemene Angus vám může restaurace může nabídnout steaky připravené ze známých i z méně obvyklých partií, jako je oponka, karabáček nebo pupek. Hovězí maso upravují mnoha způsoby a drží se zásad od čumáku po ocas (zpracujeme vždy celý kus – vyrábí totiž i uzeniny a další dobroty).
Vzdálenost:
19,3 km
Grill Míšov
Grill Míšov

Grill Míšov

Samotný Gril Míšov je kapitola sama pro sebe. Jsou takovým gastronomickým zpestřením Brd. Grillu Míšov, který je zejména při hezkém počasí velmi oblíbený a hojně navštěvovaný. Pokud zde zaparkujete a vyrazíte na výlet, určitě se zde při zpáteční cestě zastavte, stojí to za to. Nebo prostě sedněte na motorku a vyražte na klobásu.
Vzdálenost:
22,9 km
Zámek Kozel
Zámek Kozel

Zámek Kozel

Zámek Kozel je klasicistní lovecký zámek postavený na konci 18. století pod vedením stavitele Václava Haberditze pro stavebníka Jana Vojtěcha Černína. Čtyřkřídlá přízemní budova kolem obdélníkového vnitřního nádvoří byla podle návrhu Ignáce Palliardiho doplněna o dvě dvojice staveb - kapli s jízdárnou a protějškem lokajnu s konírnou, čímž vznikl celistvý areál. Okolí zámku tvoří rozsáhlý přírodně krajinářský park, jehož základ do dnešní podoby upravil v 70. letech 19. století zahradník František Xaver Franz.
Vzdálenost:
22,7 km
Zřícenina hradu Radyně
Zřícenina hradu Radyně

Zřícenina hradu Radyně

Hrad byl postaven v letech 1356–1361 zřejmě podle plánu Michala Parléře a podle svého stavitele, krále Karla IV. byl pojmenován Karlskrone, tento název se však příliš neujal a hrad byl nazýván podle stejnojmenného vrchu, na němž stojí. Hrad měl především zajišťovat bezpečnost obchodní stezky z Prahy do Řezna a Norimberka, hradní pan však byl nadán také právem hrdelním. Prvním purkrabím byl snad Zdislav Chlup. Během staletí hrad mnohokrát změnil svého majitele. V roce 1920 ho od Adolfa Arnošta z Valdštejna koupil Starý Plzenec a do roku 1928 proběhla velká oprava hradu. Počátkem 50. let 20. století se stal hrad majetkem státu a následně byl na hradní čtverhranné věži vybudován převaděč televizního signálu. V 70. letech 20. století proběhla další rozsáhlá opravu hradu a pod hradem byla vybudována restaurace s parkovištěm. Od 90. let je hrad opět majetkem města Starý Plzenec.
Vzdálenost:
17,7 km
Vyhlídka Mariina skála
Vyhlídka Mariina skála

Vyhlídka Mariina skála

Krásná vyhlídka mezi Kornatickým rybníkem a farmou Moulisových.
Vzdálenost:
12,6 km
Farma Moulisových
Farma Moulisových

Farma Moulisových

Ubytování, zážitky na farmě, jezdecký klub a produkty přímo s farmy. Vše obklopeno krásnou přírodou a klidem.
Vzdálenost:
12 km
Kornatický rybník
Kornatický rybník

Kornatický rybník

Koupání uprostřed lesa. Ideální výlet na kole.
Vzdálenost:
13,6 km
Pohostinství Na Hádkách
Pohostinství Na Hádkách

Pohostinství Na Hádkách

Turistické občerstvení uprostřed lesa nad zámkem Kozel směr Kornatice.
Vzdálenost:
13,2 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross