Pronájem

Exkluzivní bytová jednotka po kompletní rekonstrukci k pronájmu v Přešticích, ul. Karlova

14 000,-
Hypoteční kalkulačka

Nadstandardní rekonstrukce

Kompletně zrekonstruovaný byt s nadstandardními interiéry, kuchyní na míru včetně kvalitních spotřebičů a podlahovým vytápěním.

Dispozice 2+1

Ideální dispozice s jižní orientací a užitnou plochou bytové jednotky 53 m². K bytové jednotce náleží dvě sklepní kóje s celkovou výměrou 10,5 m².

Žádaná adresa

Velmi žádaná lokalita Karlova 910, Přeštice. V Plzni jste za 15 minut a v Klatovech do 20 minut.

Informace o nemovitosti

Bytová jednotka o dispozici 2+1 o celkové podlahové ploše 61 m², která se nachází na žádané adrese Karlova 910 v Přešticích. Tento byt je umístěn ve 2. patře cihlového domu, který nedávno prošel komplexní revitalizací včetně zateplení fasády.

Zmíněné úpravy a celkový stav budovy přispívá k celkovému kvalitnímu a pohodlnému bydlení s minimální provozní investicí.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, při které byly použity kvalitní materiály a moderní technologie, čímž byl vytvořen útulný a zároveň moderní interiér.

Elektrické podlahové vytápění s individuální regulací teploty v každém pokoji zajišťuje optimální komfort obyvatelům bytu po celý rok.

I přes absenci lodžie či balkonu nabízí byt příjemné výhledy do okolí a umožňuje tak jeho obyvatelům plně vychutnávat klid a atmosféru městské části.

Díky svému umístění v období 60. - 70. let 20. století si budova zachovala svůj původní charakter, který byl obohacen o prvky moderního bydlení.

Veřejné parkování přímo před domem usnadňuje přístup k bydlení a zároveň nezatěžuje obyvatele bytu zbytečnými starostmi s hledáním parkovacího místa.

Měsíční náklady na provoz bytu jsou velmi příznivé vzhledem k podlahovému vytápění, kompletní rekonstrukci jednotky a revitalizaci bytového domu.

Správa nemovitosti je svěřena Bytovému družstvu Plzeň - jih, což zajišťuje bezproblémovou správu a údržbu budovy. Tato bytová jednotka představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají komfortní a zároveň moderně upravený domov v klidné lokalitě s vynikající dostupností služeb a spojením do centra města.

Popis interiéru:
Byt se může pochlubit moderními a kvalitními materiály. Kuchyně na míru od truhláře je vybavena vestavěnými spotřebiči značky Siemens, včetně varné indukční desky, elektrické trouby, lednice s mrazákem, myčky na nádobí. Dále je zde granitový dřez s baterií Schock a digestoř Klarstein. Podlahy jsou pokryty odolnou vinylovou podlahou. Interiér dále zdobí bílé lakované dveře, tapety Vavex a designový nábytek na míru, což podtrhuje moderní a elegantní vzhled bytu.

V celém bytě je instalováno elektrické podlahové vytápění s možností regulace teploty v každém pokoji. Při rekonstrukci proběhla výměna za nová plastová izolační okna, která šetří náklady a nabízí perfektní zvukovou izolaci. Veškeré rozvody vody, kanalizace a elektřiny byly v rámci rekonstrukce také realizovány. Stropy jsou ze sádrokartonových podhledů a stěny jsou upraveny novými omítkami, což vše podporuje čistý a svěží vzhled interiéru.

Úložný prostor:

 K bytové jednotce patří dvě sklepní kóje o výměrách 8 m² a 2,5 m².

Specifika nemovitosti:
Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderně zrekonstruovaný a nízkoenergetický byt v klidné lokalitě s výbornou dostupností a veškerou občanskou vybaveností v dosahu. Vzhledem k nedávné celkové rekonstrukci a modernizaci je byt připraven k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších investic.

Závěr:
Pokud hledáte bydlení v klidné části Přeštic s výbornou dostupností a nízkými provozními náklady, tento byt v cihlovém domě po celkové rekonstrukci je ideální volbou pro vás. Nabízí moderní a pohodlné bydlení s veškerým komfortem dnešní doby.

 

Typ nemovitosti
Byt
Druh
Pronájem
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
2+1
Poplatky za služby
+ poplatky za služby 
Kauce
40000
Celková užitná plocha
61 m
Užitná plocha
53 m
Typ budovy
Cihla
Stav objektu
Po rekonstrukci
Vybavenost
Vybaveno
Parkování
Před domem
Sklep
10,5 m
Rekonstrukce
Kompletní rekonstrukce dokončena 2024
Nadstandard
Nadstandardní interiéry
Vytápění
Podlahové
Nábytek a kuchyň
Na míru včetně kvalitních spotřebičů
Kompletní revitalizace domu
v letech 2022/2023
Dvě sklepní kóje
Zděné, zateplené 8 a 2,5
Nízké provozní náklady
Kompletní rekonstrukce jednotky a revitalizace bytového domu
Orientace bytové jednotky
Jih
Zahrada
Možnost využívat pozemek za domem
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení bytové jednotky

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Přeštice - Ideální město pro kvalitní život v západních Čechách!

Nabízíme vám jedinečnou příležitost získat nemovitost ve městě Přeštice, které se pyšní bohatou historií a skvělým životním prostředím. Nachází se pouhých 15 minut jízdy od Plzně a 20 minut od Klatov, což zajišťuje snadnou dostupnost do obou měst a širokou škálu pracovních, kulturních a rekreačních možností.

 

Klíčové Výhody:

 • Strategická Lokalita: Přeštice leží na křižovatce důležitých dopravních tahů, což zajišťuje rychlé spojení s Plzní a Klatovy. Ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení s možností snadného dojíždění do větších měst.
 • Vybavenost: Město disponuje kompletní občanskou vybaveností - školami, školkami, lékaři a obchody, což zaručuje pohodlný a plnohodnotný život pro rodiny s dětmi i jednotlivce.
 • Sport a Rekreace: Milovníci sportu ocení širokou škálu sportovních zařízení, včetně moderního fitness centra, cyklostezek a fotbalových hřišť.
 • Kultura a Zábava: Město je bohaté na kulturní akce a festivaly pořádané pravidelně během roku. Místní divadlo a muzeum nabízí možnosti pro obohacení volného času.
 • Příroda v Dosahu Ruky: Pro milovníky přírody je zde mnoho zelených ploch, parků a lesů. Ideální prostředí pro relaxaci a procházky.

 

Proč zvolit bydlení v blízkosti Šumavy v Přešticích:

 • Příležitost pro Rekreační Aktivity: Milovníci outdoorových aktivit ocení bezpočet možností pro pěší turistiku, cyklistiku a další rekreační aktivity přímo ve stínu krásné šumavské přírody.
 • Malebná Krajina: Rozmanitý reliéf a malebná krajina nabízí nezapomenutelné výhledy a okouzlující scenérie, které dodávají jedinečný charakter celému okolí.
 • Klid a Relaxace: Přeštice jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnější životní styl s možností každodenního odpočinku v náruči přírody. Šumava poskytuje unikátní atmosféru pro odpočinek a relaxaci.
 • Sezónní Krásy: Každá roční doba přináší do okolí Přeštic nový pohled na okolní krajinu. Od jarního květu po podzimní zlaté odstíny stromů - život v blízkosti Šumavy je neustálým objevováním přírodních krás.
 • Vodní Radovánky: V okolí Šumavy lze nalézt mnoho rybníků a vodních toků, což nabízí skvělé možnosti pro rybaření, kánoe nebo jen relaxaci u vody.

 

 Investujte do Budoucnosti v Přešticích!

 • Přeštice se stávají stále oblíbenějším místem pro bydlení díky své výhodné poloze, kvalitní infrastruktuře a přívětivé komunitě. Nezmeškejte šanci získat nemovitost ve městě, které nabízí to nejlepší z obou světů - klidného venkovského života s dostupností moderních městských výhod. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte svému bydlení nový rozměr v Přešticích!

 

Vlak
1,1 km
Autobusová zastavka
300 m
320 m
860 m
Pošta
470 m
Obecní úřad
550 m
Lékárna
450 m
Obchodní centrum
1 km
Supermarket
1 km
Hobby market
350 m
Lékař
600 m

Tipy na výlety

Rozhledna Bolfánek u Chudenic
Rozhledna Bolfánek u Chudenic

Rozhledna Bolfánek u Chudenic

Rozhledna Bolfánek se vypíná nad městečkem Chudenice. To je známé především pro své dva zámky (Nový a Starý), sídla rodu Černínů a také jaké místo kde působil Josef Dobrovský.
Vzdálenost:
22 km
Arboretum Klatovy
Arboretum Klatovy

Arboretum Klatovy

Krásná botanická zahrada v Klatovech, kde můžete obdivovat různé druhy dřevin a rostlin. Národní přírodní památka Americká zahrada se rozkládá pod rozhlednou Bolfánek, v lesním komplexu Žďár zhruba 2 km od Chudenic. Jedná se o nejucelenější soubor dřevin z území Severní Ameriky v České republice. V zahradě se doposud uchovaly některé dřeviny z dob jejího založení.
Vzdálenost:
21 km
Vodní hrad Švihov
Vodní hrad Švihov

Vodní hrad Švihov

Jednou z nejmohutnějších fortifikačních staveb v Čechách je vodní hrad Švihov nedaleko Klatov. Po celou turistickou sezónu hrad žije nejen prohlídkami, ale také nesčetnými doprovodnými akcemi.
Vzdálenost:
14 km
Národní park - Šumava
Národní park - Šumava

Národní park - Šumava

árodní Park Šumava je největším národním parkem České republiky. Na 920 km² zde leží dva národní parky – na německé straně od roku 1970 NP Bavorský les, na české od roku 1991 největší český národní park NP Šumava s 680 km². Posláním Národního parku Šumava je chránit a uchovat jedinečné a lidskou činností málo dotčené přírodní území, zajistit jeho další nerušený vývoj a přispět jeho výzkumem k obecnému poznání vývoje přírody. Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/ceska-nej/prirodni/narodni-park-sumava
Vzdálenost:
80 km
Country Saloon
Country Saloon

Country Saloon

Jestli přemýšlíte kam na skvělý flák masa, Country Saloon je ta správná volba. Restaurace a ubytování na skvělé adrese.
Vzdálenost:
24 km
Černé a Čertovo jezero
Černé a Čertovo jezero

Černé a Čertovo jezero

Pověstmi opředené Čertovo jezero ledovcového původu leží na jihovýchodním svahu Jezerní hory, poblíž Železné Rudy. Jako jediné ze šumavských jezer náleží k povodí Dunaje.
Vzdálenost:
55 km
Hraniční hora Třístoličník
Hraniční hora Třístoličník

Hraniční hora Třístoličník

Třístoličník (1311 m) je jedním z nejvýznamnějších a nejnavštěvovanějších vrcholů Šumavy s bizardními skalními útvary. Vede přes něj státní hranice mezi Českem a Německem. Na vrcholku je na skalní vyvýšenině vybudováno vyhlídkové místo s dalekým rozhledy.
Vzdálenost:
140 km
Rozhledna na Pancíři
Rozhledna na Pancíři

Rozhledna na Pancíři

Jeden z nejkrásnějších výhledů na Šumavě se otevírá z vrcholu Pancíře. Otevře se nám pohled na Šumavu a daleko do Bavorska. Jako na dlani máme dominantu Železnorudska – německý Velký Javor s typickou radarovou stanicí a vysílačem a horskou chatou Arberschutzhaus. Za jasného počasí se nabízí nezapomenutelný pohled na Alpy.
Vzdálenost:
60 km
Špičák Ski&Bike
Špičák Ski&Bike

Špičák Ski&Bike

Areál Ski&bike Špičák – Železná Ruda nabízí nejlepší možnosti lyžování na české straně Šumavy. Příležitost si dobře zalyžovat zde najdou všechny skupiny lyžařů od začátečníků přes rodiny s dětmi až po lyžařské experty. Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/aktivity/sportovni-areal-spicak
Vzdálenost:
60 km
Černá věž
Černá věž

Černá věž

Pětipatrová věž na náměstí Klatov je vysoká 81,6 metrů byla postavena v letech 1547 - 1555 mistrem Antoněm za účelem signalizace nebezpečí - požárů a nepřátelských vojsk. Vlivem mnoha požárů získala věž tmavočerné zbarvení, proto dostala název Černá věž. Legenda praví, že z míst pod Vodojemem byl postaven dřevěný most vedoucí nad střechami domů až ke stavbě věže.
Vzdálenost:
22 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross