PŘED
PO
Prodej

Dům se šesti bytovými jednotkami a volným půdním prostorem 5km od Františkových lázní

5 490 000,-
Datum prodeje: 04.09.2023
Hypoteční kalkulačka

Nájemní dům

V nemovitosti se nachází 6 bytových jednotek

Rozloha

Celková užitná plocha 354 m2 , plocha pozemku 504 m2

Tršnice 22 351 34 Cheb - Tršnice

Nemovitost má ideální polohu jak pro turisty z lázeňského města Františkovy lázně, tak pro lidi dojíždějící za prací jen pár kilometrů vzdáleného Německa.

Informace o nemovitosti

Budova nájemního domu se nachází jen pár metrů od vlakové zastávky Cheb - Tršnice. Jedná se o bývalý objekt Českých Drah, který je plně podsklepený a má celkem tři nadzemní podlaží s půdou připravenou pro další vestavbu.

Základy domu tvoří základové pasy. Svislé konstrukce jsou zděné tloušťky 45 cm. Stropy jsou s rovným podhledem. Krov je ve tvaru sedlové střechy a je v dobrém technickém stavu, krytý plechovými šablonami. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Vnitřní jsou dvouvrstvé vápenné, vnější vápenné na pár místech lehce opadané. Obklady v koupelnách jsou keramické. Okna v celém domě jsou původní kastlová.

Vytápění jednotlivých bytů je elektrickými přímotopy, krbovými kamny kamna nebo elektrokotlem. Ohřev vody zajišťují elektrické bojlery. Plyn v domě není.

Všechny byty jsou dispozičně řešeny jako 2+1 se sociálním zázemím a samostatnou toaletou. Mají vlastní měření elektřiny. Voda je společná pro celý objekt.

Každá bytová jednotka má k dispozici sklepní prostor a vyčleněnou část zahrady k osobnímu užívání.

Parkování je možné v okolí domu v dostatečném množství.

Typ nemovitosti
Dům
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Celková užitná plocha
354 m
Zastavěná plocha
192 m
Pozemek celkem
503,9 m
Typ budovy
Smíšená
Stav objektu
Po částečné rekonstrukci
Energetická náročnost
G
Parkování
Před domem
Dispozice
6 bytových jednotek 2+1
Dokumenty k nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Projděte se nemovitostí online

Info o lokalitě

Historie

Tršnice byly založeny v době kolonizace klášterem ve Waldsassenu. První písemná zmínka pochází z roku 1355, kdy je od waldsassenského kláštera odkoupil Albrecht Notthafft z Thiersteinu. Tršnice jsou důležitým železničním uzlem. V roce 1870 zdeb bylo postaveno nádraží na trati Karlovy Vary – Cheb a v roce 1900 se stalo nádraží také součástí tratě 146. Trať 146 začala být budována v roce 1898. Nádraží v Tršnicích je velmi rozsáhlé. Zasahuje až na území sousední vesnice Doubí.

Příroda

Oblíbená je zde vodní turistika. Na Ohři se většinou začíná v Tršnici u Chebu, kam je velmi dobré vlakové spojení a fungují tu dva kempy. Než odtud vyplujete, můžete navštívit Národní přírodní rezervaci SOOS s bahenními sopkami. Je zde vytvořené pravěké muzeum. Z Tršnice poplujete příjemnými meandry tichou krajinou, jenom občas vám zamává cyklista z přilehlé cyklostezky, až doplujete do vesnice Nebanice, která je známá chovem koní.

Památky a zajímavosti

Aquaforum Františkovy Lázně 3 km
Rozhledna Zámeček 3,7 km
Hrad Cheb 4 km
Motýlí dům Žírovice 4 km
Hrad a zámek Libá 11 km
Loket 36 km

Okolí

Cheb 5,4 km
Františkovy Lázně 4,2 km
Kynšperk nad Ohří 18,8 km

Vlak
120 m
6,6 km
6 km
Obecní úřad
5,6 km
Supermarket
5,2 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross