Pronájem

Bytová jednotka 2+kk (č.1)

11 000,-
+ poplatky za služby
Datum pronájmu: 07.01.2024
Hypoteční kalkulačka

Bytová jednotka, které Vás osloví

Vlastní parkovací stání, společné prostory a dostatek soukromí.

Ideální startovací bydlení, pro pár či malou rodinu

Dispozice bytové jednotky je 2+kk.

Americká 27, 336 01 Blovice, Česko

Bydlení v srdci města s výhledem na historické náměstí a občanskou vybaveností „co by kamenem dohodil“.

Informace o nemovitosti

Unikátní příležitost k pronájmu moderního bytu v nově zrekonstruovaném domě. Tento byt prošel kompletní renovací a modernizací, aby splňoval veškeré potřeby nájemníků.

Dispozice bytu je 2+kk a nachází se v přízemí.

Vzhledem k tomu, že budete v tomto bytě první nájemce, tak vybavení bytu je zcela na Vás a máte volnou ruku. Nemovitost disponuje moderní koupelnou se sprchovým koutem a kuchyňskou linkou s indukční deskou a troubou. Díky dobré orientaci je byt plný přirozeného světla, což vám zaručuje bezproblémový přechod do nového domova.

Jako bonus máte k dispozici vlastní parkovací stání, takže už nemusíte trávit čas hledáním parkovacího místa ve veřejných prostorách.

Navíc budete mít přístup ke společným prostorům v domě, kde si můžete uskladnit kola, kočárky a další věci, které potřebujete.

Tento nájemní byt vyniká nejen svou moderností a kvalitním vybavením, ale také svou strategickou polohou v nově zrekonstruovaném domě, který nabízí pohodlné a příjemné bydlení. Nechte se okouzlit touto nabídkou a najděte si nový domov ve skvělém prostředí.

Navíc je důležité zdůraznit, že úklid společných prostorů je zajištěn správcem nemovitosti, což vám umožní žít v čistém a příjemném prostředí bez starostí.

Další výhodou tohoto bytu je, že v každém bytě jsou přivedeny internetové zásuvky a výběr poskytovatele internetových služeb je na Vás a máte tak možnost zvolit si tu nejvhodnější variantu pro konkrétní potřeby. Díky tomu si můžete být jisti, že budete vždy dobře připojeni a spojeni s digitálním světem.

Celkově tento nájemní byt nabízí široké spektrum výhod, které usnadní Váš každodenní život a zajistí komfortní a moderní bydlení. Neotálejte a využijte této skvělé příležitosti pronajmout si tento stylový byt ve zcela nově zrekonstruovaném domě. Vaše nové domovské zázemí Vás již očekává!

Proč si vybrat náš byt v Blovicích

  • Výhodná lokalita: Dům se nachází v centru města Blovice, takže budete mít blízko ke všem potřebným službám, restauracím, obchodům a veřejné dopravě.
  • Kvalitní rekonstrukce: Rekonstrukce domu byla provedena s důrazem na kvalitu a moderní standardy, což Vám zaručuje pohodlné bydlení.
  • Klidné prostředí: Dům je situován v centru města, ale za pouhých 400 m jste u řeky a v přírodě, kde naleznete příjemné prostředí pro odpočinek či procházky s Vašimi nejbližšími.
  • Profesionální správa: Nemovitost je spravována profesionální realitní společností, což znamená rychlou reakci na případné problémy a péči o celkovou kvalitu bydlení.
Typ nemovitosti
Byt
Druh
Pronájem
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
2+kk
Poplatky za služby
6 000 
Kauce
22000
Užitná plocha
59 m
Typ budovy
Cihla
Stav objektu
Po rekonstrukci
Vybavenost
Nevybaveno
Parkování
Na pozemku

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

2Blovice je malebné město nacházející se v Plzeňském kraji, v západní části České republiky. Toto půvabné město s bohatou historií a přátelskou atmosférou, nabízí ideální kombinaci klidného venkovského prostředí a výhod moderního života. Město Blovice leží v malebném kraji Plzeňského kraje a je obklopeno nádhernou přírodou. Okolní kopce, lesy a zelené pláně poskytují nekonečné možnosti pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity. V blízkosti města se nachází české pohoří Brdy, které je oblíbeným cílem pro milovníky přírody. Pro ty, kteří hledají pohodlí moderního života, Blovice nabízí všechny potřebné služby. V centru města najdete obchody, restaurace, kavárny, banky, školy a zdravotnická zařízení. Ve městě se také koná mnoho kulturních akcí a festivalů, které přitahují návštěvníky z okolí.V centru města najdete malebné historické domy s původní architekturou, které vytvářejí autentickou atmosféru. Město Blovice je dobře dostupné díky své poloze. Má vynikající dopravní spojení s blízkými městy a obcemi prostřednictvím silnic a veřejné dopravy. Do Plzně, čtvrtého největšího města v České republice, je to jen krátká cesta s dojezdovou vzdáleností kolem 20 minut. Pokud hledáte ideální místo pro život, Blovice je skvělou volbou. Příroda, kultura, historie a pohostinnost místních obyvatel vytvářejí z Blovic jedinečné místo, které stojí za objevování. Nabízíme v Blovicích výběr nájemních bytů, které splňují různé potřeby a přání. Prohlédněte si naši nabídku a najděte svůj nový domov v této kouzelné části České republiky!

Občanská vybavenost:

Obchody: V městě Blovice najdete několik obchodů, včetně supermarketu Penny. Kromě toho jsou zde také menší potravinové obchody, které pokrývají běžné potřeby obyvatel.

Restaurace a kavárny: Blovice nabízí širokou škálu restaurací, kaváren a hospod, kde si můžete vychutnat místní i mezinárodní kuchyni. Od tradičních českých jídel po moderní gastronomické zážitky.

Zdravotní zařízení: Město má polikliniku, která poskytuje širokou škálu lékařských služeb. Kromě toho jsou v Blovicích dostupná zdravotní střediska, lékárny a zubní ordinace, které zajistí kvalitní zdravotní péči pro obyvatele.

Školství: Blovice nabízí mateřské školy, základní a střední školy, které zajišťují vzdělání pro děti a mládež. Rodiče mají možnost vybrat si mezi veřejnými i soukromými vzdělávacími institucemi.

 

Dopravní spojení:

Silniční doprava: Blovice jsou dobře propojeny se silniční sítí. Hlavní silnice spojující město s okolními obcemi a městy. Jsou dobře udržované a umožňují pohodlnou automobilovou dopravu. Do Plzně je to přibližně 20 kilometrů.

Autobusová doprava: Město je obsluhováno autobusovými linkami, které zajišťují pravidelné spoje do okolních obcí a měst. Místní autobusová stanice slouží jako výchozí bod pro cestování veřejnou dopravou.

Železniční spojení: Blovice má železniční stanici, která umožňuje pohodlné spojení s dalšími částmi České republiky. Vlaky zajišťují spojení s Plzní a dalšími významnými městy v regionu.

Veřejná doprava: Město Blovice také provozuje místní autobusovou dopravu, která pokrývá vnitroměstské spoje a usnadňuje pohyb obyvatel po městě.

Všechny tyto prvky občanské vybavenosti a dobře propojené dopravní spojení přispívají k pohodlnému a kvalitnímu životu obyvatel města Blovice.

 

Vlak
870 m
Autobusová zastavka
50 m
620 m
570 m
Pošta
300 m
Obecní úřad
30 m
Lékárna
150 m
Supermarket
620 m
Večerka
100 m
Knihovna
140m
Dětské hřiště
300m
Sportovní hřiště
415 m
Cyklostezka
400m
Kadeřnictví
150 m
Kosmetika
170 m
Park
300 m
Restaurace
180 m
Koupání
950 m
Kostel
390 m
Hobby market
240 m

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross