PŘED
PO
Prodej

Byt 3+1 s velkou prosklenou lodžií v klidné lokalitě Klatov

3 890 000,-
Datum prodeje: 14.09.2023
Hypoteční kalkulačka

Prostorný byt ideální nejen pro mladou rodinu

Osloví vás nejen skvělou dostupností služeb, ale i nízkými náklady na provoz.

Byt 3+1 s výměrou 71,9 m2 a prostornou lodžií

Kromě lodžie na odpočinek po náročném dni oceníte i prostor na odkládání kola či kočárku.

Mánesova 806, 339 01, Klatovy

Kombinace klidné lokality i skvělé dostupnosti nejrůznějších služeb si získá i vás.

Informace o nemovitosti

Jedná se o byt v 3 NP, který je dispozičně řešen jako 3+1 o celkové užitné ploše 71,9 m2. Jako noví majitelé jistě oceníte perfektní umístění bytové jednotky. Nachází se totiž jen pár minut od centra, v klidné části Klatov.

Nemovitost je vhodná jak pro rodinu s dětmi, tak i jako zajímavá investiční příležitost. K bytu náleží prostorná prosklená lodžie o celkové výměře 6 m2, sklepní kóje a další místnost ve společných prostorech, která může sloužit například k uložení kočárku či jízdního kola. Jako nového majitelé vás jistě potěší velmi nízké provozní náklady. Byt prošel částečnou rekonstrukcí. V bytové jednotce naleznete zděné jádro a plastová okna. Veškerá občanská vybavenost se nachází na dosah ruky.

Typ nemovitosti
Byt
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
3+1
Celková užitná plocha
71,9 m
Typ budovy
Panel
Lodžie
5,3 m
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Tato zajímavá nemovitost se nachází na strategickém místě v ulici Mánesova, což je  nedaleko od centra města Klatov, které leží zhruba 40 km od Plzně a Železné Rudy. V tomto  městě s rozšířenou působností je obyvatelům zajištěna skutečně kompletní občanská  vybavenost a skvělá dostupnost veškerých služeb, od úřadů, oblastní nemocnice a menších  zdravotních středisek, lékáren atd. Samozřejmostí jsou nejrůznější sítě obchodů, od prodejen s potravinami, se sportovními potřebami a kompletní obchodní domy se vším dalším, na co si jen vzpomenete.

O kulturní a sportovní vyžití zde není nouze, protože Klatovy jsou vyhlášené historické město s kulturními památkami. Dominantou je Černá věž, dále Jezuitský kostel Neposkvrněného početí Panny Marie a sv. Ignáce, vyhlášené mumie v Katakombách,  městská Radnice, Bílá věž a spousta dalších historických památek. Co se sportu týče, je zde  zajištěno veškeré vyžití pro sportovní nadšence všeho druhu. Mezi nejznámější sportovní  akce, které se týkají Klatovy, patří např.: Král Šumavy, Rallye Šumava atd.

Lokalita nabízí také  velkou řadu restauračních zařízení, hotelů, kaváren a barů. Dopravu ve městě zajišťuje  železniční a městská autobusová doprava a samozřejmě také silniční doprava, díky které  můžete být ve městě Plzeň do 40 minut a za stejnou dobu ve známých horských střediscích v Železné Rudě. Klatovy toho nabízejí opravdu nespočetně a je téměř jisté, že to bude i pro  vás ideální lokalita k vašemu vysněnému bydlení.

Okolí nemovitosti

KFC restaurace 923 m
Čerpací stanice 1 km
Střední škola 2 km
Gymnázium 2 km

Památky

Bílá věž 1,8 km
Černá věž 1,6 km
Katakomby 1,7 km
Panny Marie a sv. Ignáce 1,6km
Kostel sv. Martina 1,8km

MHD
280 m
Vlak
1,5 km
1,8 km
491 m
Pošta
2,6 m
Kino
1,8 km
Sportovní hřiště
512 m
Plavecký stadion
4,2 km
Restaurace
687 m

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross