PŘED
PO
Prodej

Apartmán v Itálii 1+1, 43 m² - Via Principale, Roccapreturo

55 000,-
Datum prodeje: 08.09.2023
Hypoteční kalkulačka

Apartmán perfektní pro rekreaci i jako investiční příležitost

Hledáte místo, kam se budete na dovolenou vracet? Nebo chcete investovat do nemovitosti v Itálii?

Apartmán po rekonstrukci, 1+1, 43,75 m2

Rekonstruovaný apartmán s balkónem s výhledem na hory.

Via Principale 41, Roccapreturo, Acciano, Itálie

Malebná historická vesnička ve vnitrozemí si vás získá svým kouzlem.

Informace o nemovitosti

Nabízíme k prodeji apartmán v historické vesničce Roccapreturo ve střední Itálii včetně balkonu s dechberoucím výhledem na protější hory. Byt prošel rekonstrukcí a čeká na vybavení dle představ nového majitele. Vzhledem k ideální poloze ve vnitrozemí se jedná o perfektní investiční příležitost.

Apartmán v domě ze 17. století prošel rekonstrukcí. Za vstupními dveřmi je příprava na kuchyňský kout a prostor pro jídelní část. Dále je zde velmi prostorná místnost s přípravou pro krbová kamna, která vybízí k možné úpravě na mezonet. Tyto prostory čekají na zařízení dle vašeho stylu a požadavků. Koupelna je již kompletně připravená k využití.

Apartmán taktéž disponuje balkonem, ze kterého na vás čeká výhled na protější hory a údolí pod nimi. Pro vaši lepší představu si, prosím, prohlédněte vizualizace pro případné řešení kuchyně, jídelny a možné úpravy na mezonet. V domě je zavedena elektřina, voda a plyn, který schází pouze osadit plynoměrem. Vytápění bytu zajišťuje plynový kotel. Odtok odpadních vod je řešen kanalizací.

Typ nemovitosti
Byt
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
1+1
Celková užitná plocha
43,75 m
Typ budovy
Cihla
Stav objektu
Po rekonstrukci
Balkón
1,85 m

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Roccapreturo je historická vesnička nad níž se tyčí Torre di Roccapreturo, hrad, ze kterého je úchvatný výhled na obec a vzdálené okolí. Ve vesnici naleznete obchod, kostel, bar a především klid a přátelskou atmosféru. Veškerá občanská vybavenost je v perfektní dojezdové vzdálenosti.

Okolí nabízí širokou škálu míst pro celoroční vyžití. Na své si zde přijdou například milovníci horské turistiky. Okolí nabízí nespočet ferrat různých obtížností. Vystoupat můžete i na nejvyšší horu Apenin Corno Grande. Anebo se jen kochat její velikostí od jezera Pietranzoni, ke kterému se pohodlně dostanete autem. Náhorní plošina Campo Imperatore v Gran Sasso bývá označována jako italský Tibet. Obklopují ji přes dva tisíce metrů vysoké hory, včetně nejvyšší hory Apenin – impozantní skalnaté Corno Grande, na jejíchž severních svazích leží jeden z nejjižnějších ledovců Evropy. Žijí tady vlci, divoké kočky, kamzíci či orli skalní.

Od listopadu do března je zde možnost využít jeden ze dvou vyhlášených lyžařských areálů, které se nachází kousek od apartmánu. Jedním z nich je areál Campo Felice, kde naleznete 24 sjezdovek, které budete moci brázdit až z výše 2000 m.n.m. Dalším je Campo Imperatore, který je jedním z nejmodernějších a nejlépe vybavených skiareálů ve střední Itálii. Je zde 24 km sjezdovek a vyhlášená je i zdejší freeridová zóna, na které si užijete sjezd z 2200 m.n.m. Nabídku doplňuje asi 60 kilometrů značených stop pro běžkaře.

Okolí

Hrad Torre di Roccapreturo 400 m
Vodopád Cascate di Stiffe 20 km
Vinice Azienda Agricola Vigna di More 10,8 km
Jezero Lago Sinizzo 20,7 km
Jeskyně Grotte di Stiffe 21,2 km
Klášter Convento di Sant´Angelo 28,4 km
Španělská pevnost Forte Spagnollo 36 km
Město L´Aquila 36 km
Skiareál Campo Felice 40,5 km
Pevnost Rocca Calascio 44,1 km
Via ferrata 57,5 km
Jezero Lago di Pietrazoni 66,7 km
Nejvyšší hora Apenin Corno Grande 72,8 km
Pláž Pescara 73 km
Skiareál Campo Imperatore 74,6 km
Pohoří Gran Sasso 76,5 km
Řím 150 km

Lékárna
3,9 km
Večerka
10 m
Restaurace
8 km
Koupání
20,7 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Michal Legát

+420 604 899 699
legat@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross