Prodej

Apartmán Bavorská ruda

1 690 000,-
Datum prodeje: 18.01.2024
Hypoteční kalkulačka

Apartmán s krásným výhledem do přírody

Apartmán se nachází v horském domě, který je z velké části vlastněn českými občany.

Nemovitost je plně vybavena

Apartmán je kompletně zařízen, což zajišťuje pohodlný a bezstarostný pobyt. Velkou výhodou tohoto apartmánu je důmyslné řešení postelí s výklopnou konstrukcí.

Bavorská Ruda

Obec, ležící na hranicích s Českou republikou v samém srdci krásné přírody Bavorského lesa.

Informace o nemovitosti

Apartmán o rozloze 26 m² se nachází v horském ráji Bavorská Ruda v prvním patře dobře udržovaného horského domu. Apartmán je kompletně zařízen, což zajišťuje pohodlný a bezstarostný pobyt. Velkou výhodou tohoto apartmánu je důmyslné řešení postelí s výklopnou konstrukcí, což vám umožní využít prostor na maximum.

Při vstupu do apartmánu si určitě všimnete balkonu o velikosti 4 m², který vám poskytne úchvatný výhled do okolní zeleně. Tento balkon je ideálním místem pro relaxaci a užívání si horského prostředí.

Pro Vás i pro vaše ratolesti je k dispozici i společenská místnost v suterénu domu, kde si můžete odpočinout a strávit čas s rodinou a přáteli. Součástí domu je také lyžárna. Navíc je zde možnost parkovat přímo u domu, což vám usnadní příjezd a odjezd. Také se v blízkosti domu nachází zastávka skibusu, který vás odveze přímo na Velký Javor bez nutnosti potřeby auta.

Tento horský dům a jeho okolí jsou velmi oblíbené mezi českými klienty, což znamená, že rychle najdete nové přátele, s nimiž si budete moci užít společné večery nebo výlety do této krásné přírody. Díky své výborné poloze a vybavenosti je tento apartmán skvělým místem pro strávení dovolené v horách.

 

Typ nemovitosti
Apartmán
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
1+1
Celková užitná plocha
30 m
Užitná plocha
26 m
Typ budovy
Smíšená
Vybavenost
Vybaveno
Parkování
Před domem
Balkón
4 m
Měsíční náklady včetně internetu
120 €

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Velký Javor, nejvyšší hora Šumavy, majestátně hledí z výšky 1456 metrů na Bayerisch Eisenstein (Bavorskou Rudu). Obec, ležící na hranicích s Českou republikou v samém srdci krásné přírody Bavorského lesa, je oblíbeným turistickým centrem s uznávanými klimatickými lázněmi.

Sport a volný čas

Areál Arber nabízí sportovně založeným turistům ideální podmínky pro zimní i letní sporty.

Ve volném čase lze navštívit Muzeum místní dráhy, Muzeum zvířat či pohádkový les.

Přímo na hranici s Českou republikou je česko-německé vlakové nádraží, kde také sídlí Informační centrum NP a CHKO Šumava a Národního parku Bavorský les.

Historie

O Bayerisch Eisenstein (Bavorské Železné Rudě) se poprvé zmiňuje v roce 1569, od kdy byla téměř 200 let součástí českého království. Roku 1764 na základě bavorsko-české smlouvy byla Bayerisch Eisenstein vrácena Bavorsku a tehdy stanovená hranice je platná dodnes. V současnosti žije v obci na 1400 obyvatel, z nichž většina pracuje v oblasti cestovního ruchu

Vlak
700 m
Autobusová zastavka
180 m
Supermarket
250 m
Dětské hřiště
370 m
Sportovní hřiště
500 m
Cyklostezka
50 m
Restaurace
450 m
Kostel
200 m

Tipy na výlety

Bílá strž
Bílá strž

Bílá strž

Nejvyšší šumavský vodopád se nachází se v údolí Bílého potoka v nadmořské výšce 940 m.n.m.
Vzdálenost:
15
Velký Javor (1456 m n.m.)
Velký Javor (1456 m n.m.)

Velký Javor (1456 m n.m.)

Je nejvyšší a nejnavštěvovanější horou Bavorského lesa; jeho vrchol tvoří čtyři skály – Grosser Arber, Bernstein, Richard Wagner-Spitze a Ostspitze. Je dosažitelný kabinovou lanovkou nebo pěšky a nabízí rozhled do všech světových stran.
Vzdálenost:
12
Bavorský les
Bavorský les

Bavorský les

Na území České republiky, Německa a Rakouska se rozprostírá rozsáhlé zalesněné pohoří dříve nazývané „Böhmerwald“. Tento název po roce 1945 úplně vymizel z politické mapy a pohoří bylo rozděleno na dvě takřka „hermeticky“ uzavřené oblasti. Na české straně se pohoří nazývá „Šumava“, na území Německa Bavorský les/„Bayerischer Wald“. Opětovné sbližování obou oblastí lze datovat rokem 1989, kdy skončilo období tzv. „studené války.“

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross