PŘED
PO
Prodej

Rodinný dům u lesa s krásnou zahradou, Kotouň

3 990 000,-
Hypoteční kalkulačka

Rodinný dům u lesa

Klid, příroda a krásný slunný pozemek s velkou zděnou garáží a altánem pro Váš odpočinek s těmi nejbližšími.

Útulný domov ve spojení s přírodou

Domov sousedící s přírodou o celkové podlahové ploše 146 m², kde máte možnost dokončení interiéru dle svých představ.

Kotouň 105, 335 01, Oselce-Nepomuk

Lokalita pro útěk z města a milovníky přírody. Zpomalte a užívejte zdejší atmosféru a nerušenou pohodu na adrese Kotouň 105, 335 01.

Informace o nemovitosti

Představujeme Vám jedinečnou nemovitost v malebné lokalitě Kotouň, okres Plzeň-jih, která se pyšní těsnou blízkostí k lesu a klidným prostředím. Tento objekt prošel v minulosti částečnou rekonstrukcí, během které byly realizovány betonové podlahy, zmodernizována střecha, instalována nová plastová okna a provedeno zateplení, což přispívá k celkovému budoucímu komfortu bydlení. Do objektu byly nově přivedeny nezbytné inženýrské sítě a instalovány sádrokartonové desky.

Zastavěná plocha domu činí 143 m² a jeho dispozice je připravena k přizpůsobení dle individuálních přání a potřeb budoucího majitele. Nemovitost v minulosti sloužila jako kavárna, což otevírá možnosti pro její komerční využití nebo přeměnu na půvabné rodinné sídlo.

Formou vizualizace si můžete představit jednu z mnoha možností podob interiéru domu a terasy, která může být další dominantou exteriéru.

Součástí této nemovitosti je také prostorná garáž pro dva osobní automobily o zastavěné ploše 36 m², vybavená automatickými vraty, která nabízí dostatek prostoru nejen pro vaše vozidla, ale i další potřebné vybavení.

Zahrada domu je ozdobena vzrostlými stromy a zahrnuje útulný altán s kamennými zdmi, který je ideálním místem pro letní grilování a poskytuje příjemné zázemí pro setkávání s rodinou a přáteli.

Lokalita je ideální pro nadšence turistiky, cyklistiku a milovníky přírody, kteří hledají útěk z velkoměsta. Díky sousednímu lesu můžete kdykoliv vyrazit na procházky či jízdu na kole a užívat si nedotčenou přírodu.

Tato nemovitost představuje ideální kombinaci moderního bydlení a přírodního prostředí s potenciálem dalšího rozvoje dle vašich představ. Nechte se okouzlit krásou a klidem Kotouně a udělejte z tohoto místa svůj nový domov nebo místo pro váš podnikatelský záměr.

Typ nemovitosti
Dům
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
3+kk
Celková užitná plocha
116 m
Zastavěná plocha
143 m
Pozemek celkem
434 m
Zahrada
291 m
Typ budovy
Smíšená
Stav objektu
Po částečné rekonstrukci
Vybavenost
Nevybaveno
Energetická náročnost
D
Parkování
Gárážové stání
Garáž
32 m
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Projděte se nemovitostí online

Rodinný dům

Garáž

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Lokalita Kotouň, která se nachází v Plzeňském kraji, je ideálním místem pro milovníky přírody a aktivního odpočinku. Obklopená krásnými lesy a malebnou krajinou, nabízí Kotouň mnoho možností pro cyklistiku, turistiku a další venkovní aktivity.

Cyklistika a Turistika

Kotouň je skvělým výchozím bodem pro cykloturistiku. Okolní lesy a polní cesty nabízejí různé trasy pro rekreační i zkušené cyklisty. Můžete se vydat na lehkou jízdu po místních stezkách nebo se pokusit o náročnější trasy vedoucí přes blízké kopce a údolí.

Pro turisty poskytují lesy kolem Kotouně nádherné trasy a vyhlídky. Můžete se vydat na procházku do sousedního lesa a užít si klid a krásu přírody. Existují různě dlouhé a obtížné trasy, takže každý si může vybrat podle své kondice a preferencí.

Vyzkoušejte různé pěší trasy v okolí Kotouně, které vedou přes malé vesničky a nabízejí krásné výhledy na krajinu.

Občanská vybavenost

Ačkoliv Kotouň sám o sobě nenabízí širokou škálu občanských vybaveností, sousední města Nepomuk vzdálené 9 km a Kasejovice vzdálené 8 km poskytují vše potřebné. V těchto městech najdete obchody, restaurace, lékařské služby, školy a další veřejné služby, které mohou být potřebné pro obyvatele i návštěvníky Kotouně. Navíc město Horaždovice je vzdálené pouhých 15 km.

Takže ať už hledáte klidné místo pro odpočinek nebo aktivní dovolenou v přírodě, Kotouň a jeho okolí nabízí spoustu možností, jak si užít svůj čas. Nezapomeňte si užít lokalní krajiny a vychutnat si krásy, které tato oblast nabízí.

Vlak
2,2 km
Autobusová zastavka
270 m
8 km
8 km
Pošta
2,2 km
Obecní úřad
2,1 km
Lékárna
8,5 km
Obchodní centrum
8,2 km
Supermarket
8,2 km
Dětské hřiště
460 m
Cyklostezka
200 m
Restaurace
8 km
Hobby market
8,2 km
Coop
260 m

Tipy na výlety

Zřícenina hradu Radině
Zřícenina hradu Radině

Zřícenina hradu Radině

Pro milovníky historických zřícenin je ideálním cílem hrad Radyně. Z vrcholu hradní věže je krásný výhled na okolní krajinu.
Vzdálenost:
35 km
Soběsuky
Soběsuky

Soběsuky

Vyhlášená steaková restaurace, která stojí za návštěvu.
Vzdálenost:
14 km
Aquapark Horaždovice
Aquapark Horaždovice

Aquapark Horaždovice

Krytý bazén s tobogány a zázemím pro ty nejmenší.
Vzdálenost:
16 km
Zámek Blatná
Zámek Blatná

Zámek Blatná

Architektonický skvost obehnaný vodním živlem a nádhernou přírodou v milovaných jižních Čechách. Poznejte sídlo rodu Hildprandtů, zažijte zámek Blatná.
Vzdálenost:
20,5 km
Národní park Šumava
Národní park Šumava

Národní park Šumava

Vydejte se po stopách tohoto jedinečného území národního parku a poznejte tohle nádherné území.
Vzdálenost:
od 45 km
Zámek Kozel
Zámek Kozel

Zámek Kozel

Zámek Kozel je klasicistní lovecký zámek postavený na konci 18. století pod vedením stavitele Václava Haberditze pro stavebníka Jana Vojtěcha Černína. Jendá se o nádherný komplex pro celodenní výlet.
Vzdálenost:
36 km
Klatovy Černá věž
Klatovy Černá věž

Klatovy Černá věž

Černá věž stojící v Klatovech je pozdně gotická hodinová věž, zvonice a rozhledna sousedící s renesanční budovou radnice.
Vzdálenost:
36 km
Švihov
Švihov

Švihov

Pozdně gotický hrad Švihov stojí nezvykle v rovinatém údolí. Řeka Úhlava, při níž vedla stará obchodní cesta z Bavorska, podmínila místo vzniku městečka i podobu středověkého hradu. Páni z Rýzmberka zde dokonale využili okolní živel a vybudovali rozlehlou a důmyslnou vodní pevnost.
Vzdálenost:
33,5 km
Zámek Životice
Zámek Životice

Zámek Životice

Výlet na zámek Životice máte „co by kamenem dohodil“
Vzdálenost:
3,1 km
Vyhlídkové místo na Bukovém Vrchu
Vyhlídkové místo na Bukovém Vrchu

Vyhlídkové místo na Bukovém Vrchu

Vyhlídka na okolní přírodu kousek nad domem
Vzdálenost:
1,4 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross