Prodej

Mezonetový byt 6+kk s velkou zahradou v Rudné u Prahy

11 990 000,-
Hypoteční kalkulačka

Krásný mezonetový byt v novostavbě

Nabízí slunnou zahradu a prostornou terasu

Byt 6+kk o výměře 143 m2

včetně dvou soukromích parkovacích stání

Masarykova, Rudná, Praha - Západ

Praha ale i překrásná příroda na dosah ruky.

Informace o nemovitosti

Bytový dům o třech jednotkách se nachází v klidné lokalitě Rudné u Prahy, představující ideální spojení mezi bytem a rodinným domem. Tato nemovitost nabízí výbornou dostupnost do hlavního města, zatímco si zachovává klid a krásnou okolní přírodu.

Každá jednotka v domě disponuje vlastní zahradou a dvěma soukromými parkovacími stáními.

Mezonetový byt s dispozicí 6+kk má celkovou užitnou plochu 143 m2, zahradu o rozloze 322 m2. Nabízí skvěle řešený prostor. Ve světlém obývacím pokoji se nachází propojený kuchyňský kout a francouzská okna vedoucí přímo do zahrady. Dále se zde nachází pět pokojů, z nichž dva mají přístup na terasu o rozloze 18 m2. Každé patro disponuje vlastní koupelnou s WC. Bylo také dbáno na dostatek úložného prostoru, který zajišťuje šatna, technická místnost a skladovací prostor pod schody.

Byt je vybaven podlahovým topením s plynovým kondenzačním kotlem Protherm Gepard, který zajišťuje účinné a ekonomické vytápění. Pro teplou vodu je zde kombinovaný ohřívač o kapacitě 200 litrů. Pro zajištění čistého vzduchu je instalována rekuperační jednotka, která efektivně vyměňuje vzduch a zlepšuje kvalitu ovzduší v celé nemovitosti.

Bytový dům o třech jednotkách je momentálně ve fázi před dokončením. Což Vám jako prvnímu majiteli umožňuje velký prostor při vybavování bytové jednotky či zahrady. Finální dokončení výstavby je plánováno do konce roku 2023

Rádi vám poskytneme veškerou potřebnou pomoc při zařizování interiéru i zahrady.

Typ nemovitosti
Byt
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
6+kk
Celková užitná plocha
143 m
Užitná plocha
143 m
Zahrada
322 m
Typ budovy
Panel
Stav objektu
Novostavba
Vybavenost
Nevybaveno
Energetická náročnost
B
Parkování
Na pozemku
Terasa
18 m
Předpokládaný termín dokončení
Konec roku 2023
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vizualizace vaší budoucí nemovitosti

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Rudná u Prahy je skvělá lokalita s veškerou občanskou vybaveností, která vám poskytne pohodlný a komfortní životní styl. V okolí se nachází mnoho obchodů, kaváren, základní škola a pošta, čímž je zajištěna snadná dostupnost všech potřebných služeb. Navíc v Rudné můžete využít volného času a objevovat různé aktivity a zajímavosti. 

 

Pro milovníky golfu je v blízkosti k dispozici golfový resort Albatross, kde si můžete zahrát a užít si krásného prostředí. Milovníci přírody mohou vyrazit na naučnou stezku Hostivických rybníků a objevovat krásy okolního kraje. Navíc můžete navštívit slavný hrad Karlštejn, který je nedaleko a nabízí fascinující historii a malebné okolí. 

 

Pro rodiny s dětmi je v Rudné přímo vedle domu k dispozici rodinné centrum Rudňáček. Toto centrum nabízí širokou škálu aktivit, kroužků a táborů, které zajistí zábavu a rozvoj pro vaše děti. Budete mít jistotu, že vaše děti mají v blízkosti místo, kde se mohou aktivně zapojit a trávit svůj volný čas. 

 

Další výhodou této lokality je její vynikající dostupnost. Za pouhých 10 minut jste u moderního nákupního centra Metropole Zličín, kde naleznete široký výběr obchodů, restaurací a zábavy. Pokud se rozhodnete vyrazit do centra Prahy, můžete se tam dostat za 30 minut a těšit se na bohaté kulturní, historické a společenské vyžití. 

 

Rudná u Prahy kombinuje výhody klidného a příjemného prostředí s blízkostí veškerých potřebných služeb a možností volnočasových aktivit. Tato lokalita vám poskytne skvělý životní prostor a příležitost vychutnat si pohodový život v blízkosti přírody i velkoměsta. 

MHD
180 m
Vlak
2,1 Km
1,1 Km
1,7 Km
Pošta
1,9 Km
Lékárna
1,7 Km
Supermarket
1,9 Km
Večerka
140 m
Knihovna
1,8 Km
Sportovní hřiště
1,2 Km
Fitcentrum
1,8 Km
Restaurace
160 m
Kostel
2,1 Km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Michal Legát

+420 604 899 699
legat@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross