Prodej

Komfortní bydlení v Dobřanech

8 970 000,-
Datum prodeje: 05.05.2024
Hypoteční kalkulačka

Kvalitní a cenově dostupné bydlení

Chcete si splnit svůj sen o vlastním domě? Prostorném a komfortním se zahradou nenáročnou na údržbu zaručující dostatečné soukromí?

Dispozice a plocha

Domy o dispozici 5+kk s celkovou podlahovou plochou 126 m², prostornou garáží 22,7 m² a zahradou přes 400 m² a dvěma terasami

Havlíčkova, Dobřany 334 41

Kouzelné město uprostřed přírody v Plzeňském kraji. Výhodou lokality je skvělá kombinace přírodních krás a pohodového života ve městě. Jednou z hlavních předností Dobřan je jejich umístění v blízkosti nádherné přírody. Klidné prostředí vybízí k relaxaci.

Informace o nemovitosti

Prodej rodinných domů v energetické náročnosti B s možností úpravy na pasivní domy s PENB A. Dispozičně jsou řešeny jako 5+kk, kde se v prvním nadzemním podlaží nachází zádveří, technická místnost, koupelna, obývací místnost s kuchyňským koutem a chodba se schodištěm. Ve druhém nadzemním podlaží je navržena ložnice, dva pokoje, koupelna a pracovna. Součástí každého domu je jedno stání v garáži a jedno parkovací stání venkovní.

V ceně projektu dvě terasy. V 1NP velká zahradní terasa se vstupem do obývacího pokoje a druhá terasa v 2NP na střeše garáže, která může sloužit jako únik z Vaší pracovny na kávu a relaxaci.

Dům je vybaven kvalitními standardy a technologiemi, které zajišťují minimální provozní náklady. Je plně připraven na instalaci fotovoltaických panelů s Battery Boxem a nabíjecí stanicí Wall Box pro elektrická vozidla. Příprava pro napojení dešťové vody do retenční nádrže je samozřejmostí.

Prodej domů RD 5,6

pozemek 4152/25 – 408 m2, LV 4327, kat. úz. Dobřany

pozemek 4152/30 – 408 m2, LV 4327, kat. úz. Dobřany

Kolaudace: 12/2024

Možnost klientských změn interiéru do 10/2024

Idea projektu

Kvalitní a cenově dostupné bydlení. Chcete si splnit svůj sen o vlastním domě? Prostorném a komfortním, s malou zahradou nenáročnou na údržbu zaručující dostatečné soukromí? Pak jste na správných stránkách, protože naše domy v Dobřanech všechny tyto požadavky splňují. Krásná příroda, veškerá občanská vybavenost a především skvělé dopravní spojení s Plzní, metropolí celého regionu, dávají tomuto projektu ojedinělý spirit, protože příliš mnoho takových možností v budoucnu již nebude.

Standardy

Na prvním místě kvalita. Naše pasivní rodinné domy jsou ve standardu vybaveny okny s izolačními trojskly. Podlahové krytiny v dekoru dřeva dodává renomovaná německá firma Eger, jejíž materiály jsou optimální pro kombinaci s podlahovým topení. Schodiště je osazeno působivými bodovými světly. Koupelny jsou pak vybaveny nadstandardními velkoformátovými dlaždicemi a sanitou.

Typ nemovitosti
Dům
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
5+kk
Celková užitná plocha
148,7 m
Zastavěná plocha
106 m
Pozemek celkem
408 m
Užitná plocha
126 m
Zahrada
260 m
Typ budovy
Cihla
Stav objektu
Novostavba
Vybavenost
Dle standardu
Energetická náročnost
A/B
Garáž
22,6 m
Dvě terasy
20 a 22m²
Dokumenty k nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Jedna z možností exteriéru rozestavěného domu

Projděte se nemovitostí online

Virtuální prohlídka vzorového domu

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Dobřany - kouzelné město uprostřed přírody

Vítejte v Dobřanech, malebném městě s bohatou historií a překrásným okolím. Nachází se v jihozápadní části České republiky, v Plzeňském kraji, a nabízí svým obyvatelům i návštěvníkům vynikající kombinaci přírodních krás a pohodového života ve městě.

Dobřany jsou známé svou malebnou architekturou, která odráží bohatou historii tohoto místa. Můžete zde najít starobylé domy, malebné uličky a náměstí, které vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. Procházka historickým centrem Vás zavede do minulosti, ať už se jedná o návštěvu gotického kostela svatého Petra a Pavla nebo nádherného zámku.

Jednou z předností Dobřan je i jeho umístění v blízkosti malebné přírody. Okolní kopce a lesy lákají k procházkám a výletům, ať už pěšky, na kole nebo autem. V blízkosti města se nachází také několik přírodních rezervací a chráněných území, které nabízejí pestrou faunu a flóru.

Dobřany mají skvělou dopravní dostupnost. Díky své poloze poblíž dálnice D5 je snadné se dostat do Plzně, která je od Dobřan vzdálena pouhých 20 kilometrů. Plzeň nabízí široké možnosti pro vzdělání, zábavu a nákupy. Zároveň je město Dobřany ideální pro ty, kteří preferují klidnější život mimo rušné město.

Město Dobřany poskytuje svým obyvatelům kompletní občanskou vybavenost. Najdete zde školy, školky, lékařská centra, obchody, restaurace a další služby potřebné pro každodenní život. Kultura se zde také nezanedbává - místní kulturní centrum pravidelně pořádá různé akce a festivaly.

Dobřany jsou rovněž ideální pro rodiny s dětmi. Město nabízí dostatek venkovních prostor pro hraní a sportování, ať už se jedná o místní parky nebo sportovní areály. Díky přátelské atmosféře města se zde budou Vaše děti cítit v bezpečí a budou mít dostatek příležitostí pro rozvoj.

Pokud hledáte kombinaci malebného prostředí, bohaté historie, přírodních krás a pohodového života ve městě, Dobřany jsou pro Vás to pravé místo. Přijďte se přesvědčit o jedinečném kouzlu tohoto místa a objevte všechny výhody, které může zdejší život nabídnout.

 

Tipy na výlety

Šlovický Vrch s vyhlídkovou mohylou - https://mapy.cz/s/dularusamu 3,3 km

Dobřany Offpark – https://mapy.cz/s/mabenorole 2,2 km

Přírodní památka Šlovický vrch - https://mapy.cz/s/domerafage 2,4 km

Jez Dobřany – https://mapy.cz/s/megulemalu 1,6 km

Dobřanská zmrzlina – https://mapy.cz/s/lolotumune 1,4 km

Stezka Dobřany – Vstiš - https://mapy.cz/s/cenaravale - 1,4km

Zřícenina hradu Radyně - https://mapy.cz/s/pogojokega - 15,9km

 

Obchodní centrum
1 km
Plavecký stadion
1,7 km
Kostel
1,3 km

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross