Prodej

Novostavba v ráji pro milovníky přírody, klidu a aktivního odpočinku

9 990 000,-
+ provize RK
Hypoteční kalkulačka

Útulný domov ve spojení s přírodou

Klid, příroda a krásný slunný a udržovaný pozemek pro Váš odpočinek s těmi nejbližšími.

Nízké náklady, velká užitná plocha

S energetickou náročností B a užitnou plochou přibližně 224 m² je dům nejen úsporný, ale i prostorný.

Nová Ves 201, 348 06 Třemešné

Nemovitost obklopena nádhernou přírodou, nabízí úchvatné výhledy do okolní krajiny. Avšak s kompletní občanskou vybaveností „co by kamenem dohodil“.

Informace o nemovitosti

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vlastnit nemovitost v malebné lokalitě Nová Ves Třemešné. Tato oblast je skutečným rájem pro milovníky přírody a klidu. Obklopena nádhernou krajinou, nabízí úchvatné výhledy na okolní lesy a louky, které se mění s každým ročním obdobím.

Nová Ves Třemešné je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od ruchu města, ale zároveň chtějí mít vše potřebné na dosah ruky. Lokalita je dobře dostupná, s výborným spojením do blízkých měst a obcí, a nachází se pouhých 15 minut od hraničního přechodu Rozvadov. Díky tomu si můžete užívat klid a pohodu venkova, aniž byste museli obětovat pohodlí a dostupnost služeb.

Tato oblast je také skvělým místem pro aktivní odpočinek. Okolní příroda nabízí nespočet možností pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo houbaření. V zimě si zde přijdou na své milovníci běžeckého lyžování.

Konkrétní nemovitost, kterou nabízíme, je novostavba kolaudovaná v roce 2018, která se nachází na slunném pozemku o celkové ploše 2504 m². Zahrada má rozlohu 2263 m² a celková zastavěná plocha činí 241 m², z čehož zastavěná plocha domu je 181 m². Dům nabízí prostornou dispozici 5+kk s celkovou užitnou plochou přibližné 224 m². Velká terasa s orientací na jihovýchod je ideálním místem pro relaxaci a užívání si krásy přírody.

Dům je dřevostavba na betonových základových pasech a je vybaven moderními technologiemi, jako je tepelné čerpadlo HP3AAWX 10 vzduch-voda s výkonem 11,6 kW, akumulační nádrž ATMOS PO 163 na 500 litrů s vnořeným elektrickým boilerem 140 litrů, podlahové vytápění a stylová kamna na tuhá paliva. Splaškové vody jsou svedeny do obecní kanalizace, která má centrální čističku odpadních vod a dům je napojen na obecní vodovod.

Střecha má sedlový krov a krytinu Bramac, izolace je provedena 120 mm vatou s hrubozrnnou šlechtěnou omítkou. Energetická náročnost budovy je třídy B, což potvrzuje hodnoty pro celou budovu 17,0 MWh/rok.

Přilehlá stavba slouží jako garáž, dílna a kůlna, což poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše potřeby.

Pokud hledáte místo, kde můžete relaxovat, načerpat energii a užívat si krásy přírody, Nová Ves Třemešné je pro Vás tou pravou volbou. Přijďte se přesvědčit sami a zamilujte se do tohoto kouzelného koutu naší země.

Typ nemovitosti
Dům
Druh
Prodej
Vlastnictví
Osobní
Dispozice
5+kk
Celková užitná plocha
224 m
Zastavěná plocha
241 m
Pozemek celkem
2504 m
Zahrada
2263 m
Typ budovy
Dřevostaba
Stav objektu
Novostavba
Vybavenost
Vybaveno
Energetická náročnost
B
Parkování
Na pozemku
Terasa
40 m
Garáž
57 m
Dílna
57 m
Dokumenty k nemovitosti

Video nemovitosti

Naplánujte si, jak budete bydlet

Vyznačení nemovitosti z ptačí perspektivy

Projděte se nemovitostí online

Podívejte se, kudy vede cesta domů

Info o lokalitě

Sportovní aktivity po celý rok

Nová Ves - Třemešné nabízí širokou škálu sportovních aktivit pro všechny věkové kategorie. V letních měsících můžete využít místní cyklostezky, turistické trasy a koupaliště, které jsou ideální pro osvěžení během horkých dnů. Pro milovníky adrenalinu je zde možnost horolezectví a paraglidingu. V zimě se oblast mění v ráj pro běžkaře a lyžaře, kteří mohou využít upravené běžecké stopy a nedaleké lyžařské areály. Kromě toho je zde možnost rybaření, jízdy na koni nebo návštěvy sportovních center a fitness studií, které poskytují moderní vybavení a profesionální trenéry.

Dostupnost a vybavenost

Nová Ves - Třemešné je dobře dostupná jak autem, tak veřejnou dopravou. Nejbližší větší město je Plzeň, odkud je možné se do této lokality dostat autobusem nebo vlakem. V obci a jejím okolí najdete základní občanskou vybavenost, včetně obchodů, restaurací a ubytovacích zařízení. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici také školy a školky. Místní infrastruktura je dobře udržovaná, což zajišťuje pohodlný a bezproblémový pobyt.

Závěr

Celkově vzato, Nová Ves - Třemešné je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí strávit svůj volný čas v krásné přírodě, s možností bohatého sportovního vyžití a pohodlné dostupnosti. Tato malebná lokalita v Plzeňském regionu nabízí nejen klid a relaxaci, ale také širokou škálu aktivit pro milovníky přírody a sportu. Ať už hledáte místo pro rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo aktivní odpočinek, Nová Ves - Třemešné vás jistě nezklame.

Vlak
5,5 km
Autobusová zastavka
540 m
8,5 km
8,5 km
Obecní úřad
8 km
Lékárna
9 km
Obchodní centrum
8,5 km
Večerka
8,5 km
Restaurace
400 m
Hobby market
8,5 km
Lékař
8,5 km
Hraniční přechod Rozvadov
15 km

Tipy na výlety

Zřícenina kostela sv. Apoleny
Zřícenina kostela sv. Apoleny

Zřícenina kostela sv. Apoleny

Jedna z mnoha zřícenin v okolí nemovitosti. Ideální procházka i pro méně zdatné turisty.
Vzdálenost:
2,4 km
Zřícenina hradu Přimda
Zřícenina hradu Přimda

Zřícenina hradu Přimda

Přimda je zřícenina nejstaršího známého kamenného hradu na území ČR. Tohle místo rozhodně stojí za Vaši návštěvu.
Vzdálenost:
9,8 km
Cyklostezky
Cyklostezky

Cyklostezky

Prozkoumejte okolní cyklostezky.
Vzdálenost:
155 m
Ski areál Přimda
Ski areál Přimda

Ski areál Přimda

Ski areál Přimda leží u stejnojmenné obce na Tachovsku. Tvoří jej dvě sjezdovky se dvěma vleky. Areál je uměle zasněžován a kratší ze svahů je osvětlen. V areálu se nachází i snowtubing, občerstvení i záchranná služba.
Vzdálenost:
9,7 km
CHKO Český Les
CHKO Český Les

CHKO Český Les

CHKO Český les je chráněné území o rozloze 470 km2, kde se nachází i Vaše nová nemovitost. Možnosti aktivit, výletů se zde meze nekladou a záleží na Vašich potřebách a fantazii.
Vzdálenost:
200 m

Fotografie okolí

Touto nemovitostí vás provede

Ondřej Brožík

+420 776 525 100
brozik@yetodoma.cz
F0 Touto nemovitosti provede
cross